• Informacje na temat:

  ranking zarobków w polsce

Artykuły na temat: ranking zarobków w polsce
 • ​Zarobki budowlańców w Europie. W tych krajach opłaca się pracować na budowie

  Najlepiej mają budowlańcy w Niemczech - najwyższej klasy specjaliści zarabiają tam blisko 22 euro za godzinę. Nieco gorzej jest już w Belgii czy np. Szwecji, ale to i tak sześć razy więcej niż w Polsce.

 • Gdzie kupisz litr benzyny za grosz? Oto światowy ranking cen paliw

  Ceny paliw na stacjach benzynowych nieustanie się zmieniają. Pomiędzy 2 i 3 kwartałem 2017 r. benzyna podrożała średnio o około 4,2 proc. Wzrost cen paliw jest różnie odczuwalny w różnych krajach na całym świecie. Bloomberg ocenił 61 krajów w trzech kategoriach ekonomicznych. Zobacz, gdzie uplasowała się Polska.

 • Tyle zarabiają prezesi spółek budowlanych w Polsce. Zobacz ranking

  Polski rynek budowlany znajduje się w szczytowym momencie koniunktury, którą napędza rozpędzony front robót na drogowych, kolejowych, mieszkaniowych i przemysłowych placach budowy. Jak zarabiają szefowie firm, które realizują warte łącznie dziesiątki miliardów złotych inwestycje? Odpowiedź na to pytanie daje ranking płac prezesów spółek budowlanych, który po raz kolejny przygotował portal WNP.PL.

 • Ranking szkół biznesu "Financial Times" 2018

  Brytyjski dziennik ekonomiczny "Financial Times" potwierdził wysoką pozycję Akademii Leona Koźmińskiego w opublikowanym 3 grudnia 2018 r. rankingu europejskich szkół biznesu.

 • Zarobki i koszty życia w Niemczech

  ...sąsiad od lat utrzymuje wysoką pozycję w takich rankingach. Fakt ten skłania do tego, aby przyjrzeć się bliżej wynagrodzeniom w tym kraju. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie(...) należy pamiętać o kosztach życia w tym kraju, które w przypadku niektórych produktów są o wiele wyższe niż w Polsce. Poniższa tabela przedstawia porównanie cen wybranych polskich i niemieckich artykułów...

 • Co łączy kraje o najwyższej stopie prywatnych oszczędności?

  Tak już na świecie bywa, że jedne narody oszczędzają znacznie więcej niż drugie. Mistrzami w tej dziedzinie są Chińczycy, Francuzi czy Szwajcarzy. Nie ma zaś jednej odpowiedzi, która wyjaśnia, dlaczego tak jest. Na ich zachowanie wpływa między innymi kultura, stabilność ekonomiczna oraz siła nabywcza ich zarobków. Jak powszechnie wiadomo - co kraj, to obyczaj. Przyjrzyjmy się więc, jak wygląda

 • ​Ile zarabiają prezesi banków w Polsce? Ranking wynagrodzeń

  ...giełdowych banków zarobiło w ub.r. brutto co najmniej milion złotych. Najdroższym zarządem banku w Polsce było w ub.r. kierownictwo Pekao. Wynagrodzenia członków zarządu - jeśli policzyć nie tylko...

 • Kim jest bankowy klient premium? To przedstawiciel kształtującej się wciąż jeszcze w Polsce klasy średniej. Grupa ta jednak rośnie i tym samym staje się dla banków coraz bardziej istotnym segmentem.

 • Zarobki prezesów zarządu w spółkach z branży energetycznej i surowcowej

  .... Ranking wynagrodzeń prezesów zarządów w spółkach energetycznych i wydobywczych W poniższej tabeli został zaprezentowany ranking wynagrodzeń prezesów zarządów spółek energetycznych i wydobywczych(...), w Polsce te wartości jeszcze nie są tak duże. Największa różnica w wysokości wynagrodzenia prezesa i przeciętnego pracownika miała miejsce w ENERGA SA. Prezes zarobił tam aż 18 razy więcej niż przeciętny...

 • Rada nadzorcza Pekao odwołała Luigi Lovaglio z funkcji prezesa zarządu

  Rada nadzorcza banku Pekao odwołała Luigi Lovaglio z funkcji prezesa zarządu. Zastąpi go Michał Krupiński. Lovaglio był w 2016 r. najlepiej zarabiającym prezesem spółki kwotowanej na GPW (695 tys. zł miesięcznie).