• Informacje na temat:

  rankingi partii

Artykuły na temat: rankingi partii
 • ​Szkoła Rydzyka to fenomen. Absolwenci bez problemu znajdują zatrudnienie

  ...tradycyjni w sposobie myślenia". "DJP z Legionowa. Student dziennikarstwa, aktywny w publicystyce internetowej oraz działalności społecznej na łonie szkoły, nie popiera żadnej partii politycznej. Prezes...

 • Ranking innowacyjności: Polska zajęła 46. miejsce na świecie

  Polska zajęła 46. miejsce na 141 krajów w najnowszym rankingu innowacyjności Global Innovation Index 2015. Na czele listy znalazły się Szwajcaria i Wielka Brytania.

 • To oni trzęsą polską gospodarką. Oto 50 najbardziej wpływowych osób

  Przedstawiamy ranking 50 najbardziej wpływowych osób w polskiej gospodarce. Redakcja i tylko redakcja ocenia potencjalnych kandydatów oraz ich wpływ na polską rzeczywistość gospodarczą w danym roku, a taka ocena zawsze budzi kontrowersje. Czy w tym roku będzie podobnie?

 • Festiwal wyborczych obietnic: Tak politycy kupowali wyborców

  Kampania to doskonała okazja do rozdania nie swoich pieniędzy. Tym razem jednak festiwal obietnic trwał znacznie dłużej niż poprzednio. W zasadzie już od wyborów samorządowych jesienią ubiegłego roku.

 • Unia Europejska wzorem wolności mediów

  Unia Europejska uważa się za model w dziedzinie wolności prasy i światowe mocarstwo, godne naśladowania.

 • Standard & Poor's: Polska wchodzi w gorący okres

  Zdaniem analityków Standard & Poor's, Polska wchodzi w gorący okres wyborczy w którym składanych jest wiele obietnic. Spodziewamy się zaciętej kampanii przed październikowymi wyborami parlamentarnymi. Nie sądzimy jednak, by Polska po wyborach znacząco zmieniła kierunek w zakresie polityki gospodarczej.

 • Rekordowy eksport trunków. Najwięcej polskiej wódki wypijają Francuzi

  Zaczynają ją też doceniać Japończycy i Chińczycy. W tym roku za granicę wysłanych zostanie 24 milionów litrów alkoholu wyprodukowanego w Polsce, czyli o 9 proc. więcej niż przed rokiem - wylicza Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej. IERiGŻ szacuje, że w tym roku wyprodukowanych zostanie 125,7 mln l.

 • PO krytykuje projekt tzw. dużej ustawy medialnej i nie wyklucza złożenia własnego

  Szef klubu PO Sławomir Neumann skrytykował w czwartek projekt tzw. dużej nowej ustawy medialnej; jego sprzeciw budzi m.in. zapis o 15-złotowej opłacie audiowizualnej oraz podział miejsc w Radzie Mediów Narodowych. Nie wykluczył, że PO złoży własny projekt ustawy medialnej. Paweł Kukiz z Kukiz'15 powiedział a propos projektu ustawy, że arogancja PiS zaczyna powoli sięgać zenitu.

 • Bezpieczny wyjazd na wakacje

  Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w ruchu drogowym zależy, podobnie jak dorosłych, od używania pasów bezpieczeństwa, z tym że dla najmłodszych muszą to być pasy montowane w fotelikach.

 • Outdoorzy SA, spółka notowana na rynku NewConnect, zajmująca się sprzedażą odzieży oraz sprzętu sportowego za pośrednictwem własnego sklepu internetowego, zakończyła I kw. roku obrotowego 2018/2019 osiągnięciem przychodów netto ze sprzedaży w wysokości 1566 tys. zł wobec 1324 tys. zł rok wcześniej. Głównym celem dla zarządu pozostaje odpowiedni dobór asortymentu, aby możliwy był dalszy wzrost rentowności.