• Informacje na temat:

  real madryt

Artykuły na temat: real madryt
 • Piłkarze Manchesteru City zarabiają najlepiej na świecie

  Na drugiej pozycji w rankingu znalazła się występująca w amerykańskiej lidze baseballu (MLB) drużyna Los Angeles Dodgers. Rocznie wydaje ona na każdego gracza ponad 4,8 mln funtów. Trzeci jest zaś piłkarski Real Madryt - zawodnik klubu zarabia rocznie średnio 4,7 mln funtów.  W rankingu uwzględniono w sumie 278 klubów rywalizujących w 14 rozgrywkach ligowych w siedmiu dyscyplinach, w tym...

 • Te obiekty zarabiają najwięcej w Europie

  Stadion Emirates (wcześniej Ashburton Grove) we władaniu Arsenalu Londyn jest najbardziej dochodowym obiektem piłkarskim na Starym Kontynencie uwzględniając wpływy z dnia meczowego - bilety, konsumpcję, pamiątki etc. To wynik analizy firmy audytorskiej Deloitte.

 • PSG najlepiej płacącym klubem świata

  Piłkarze Paris Saint Germain zarabiają średnio najwięcej w porównaniu z zawodnikami innych klubów w sportach drużynowych. Mistrz Francji wydaje rocznie na pensje 5,3 mln funtów (ponad 30 mln złotych), co daje tygodniowo ponad 100 tysięcy funtów "na głowę".

 • Cowboys najbardziej wartościowym klubem, drugi Manchester United

  Dallas Cowboys z ligi futbolu amerykańskiego NFL to najbardziej wartościowy klub sportowy na świecie. Drugie miejsce w rankingu magazynu "Forbes" zajmuje Manchester United - najbardziej wartościowy klub piłkarski globu. Wartość obydwu wzrosła w stosunku do 2017 r.

 • "Spiegel" ujawnia triki podatkowe gwiazd futbolu

  Wiadomo nie od dziś, że czołowi piłkarze zarabiają miliony. Okazuje się, że niektórzy z nich potrafią też znakomicie żonglować podatkami.

 • Zamach stanu

  Piłkarski kartel chce odsunąć od władzy UEFA, skończyć z Ligą Mistrzów i zastąpić ją Superligą najbogatszych klubów Europy.

 • Canal+ i HBO będą jak Netflix?

  Drugi sezon serialu "Belfer" przyciąga wielu widzów. Canal+ to stacja dostępna jedynie dla wybranych - posiadaczy droższych pakietów, więc powinna wyciągnąć z tego wnioski, żeby platforma nc+ zwiększyła liczbę abonentów.

 • Przychody czołowej dwudziestki najlepiej zarabiających klubów piłki nożnej na świecie wyniosły 6,6 mld euro.

 • Miasta muszą dbać o promocję

  Miasto to także produkt - musi się umieć sprzedać. Ale promocja w mediach to mało. Trzeba długofalowych, kompleksowych i spójnych działań władz samorządowych.

 • FOR: Fundusze unijne podporządkowane pod plan Morawieckiego?

  Połowa z biliona złotych, które w ramach tzw. planu Morawieckiego chce zainwestować rząd Beaty Szydło w ramach tworzenia "silnej polskiej gospodarki", to zagwarantowane Polsce w 2013 r. fundusze unijne na lata 2014-2020, które i tak zostałyby wydane, bez względu na to, czy "plan Morawieckiego" by powstał. Zdaniem ekspertów FOR, istnieje ryzyko wpływania na wyniki konkursów które najprawdopodobniej będą faworyzować duże państwowe przedsiębiorstwa.