• Informacje na temat:

  referencje firmy

Artykuły na temat: referencje firmy
 • Pracodawcy pokaż referencje, a nie laurki!

  Referencje są bronią obosieczną. Jeśli są wiarygodne i mocne, mogą przekonać do ciebie pracodawcę, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich jego wymagań. Jeśli są wianuszkiem pochwał lub - co gorsza - nie są prawdziwe, najpewniej spowodują, że rozmowa o pracę zakończy się tuż po ich weryfikacji.

 • Firma godna polecenia. Kolejni przedsiębiorcy otrzymają Certyfikaty Rzetelności

  Już za niecałe dwie godziny rozpocznie się VI Kongres Rzetelnych Firm. Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty "Wizerunek w sieci", podczas których eksperci podzielą się z przedsiębiorcami wiedzą o promowania firm w sieci oraz wskażą możliwości rozwoju, jakie daje internet. Prowadzącym, jak w zeszłym roku, będzie Hubert Urbański.

 • Czy były przełożony może ułatwić pracownikowi znalezienie nowego zatrudnienia? Jak najbardziej. Rekruterzy wcale nierzadko dzwonią do firm, w których dawniej pracował kandydat, i proszą o referencje. Czasami to właśnie one decydują o tym, czy dana osoba zostaje zatrudniona, czy nie. Dlatego tak ważne jest, aby pozostawić swojemu ekspracodawcy jak najlepsze wspomnienie o sobie.

 • Zarząd Softblue SA (Spółka, Emitent) informuje, iż w dniu 07 stycznia 2016 r. Emitent otrzymał referencje od Spółki Klaster Za-chem Sp. z o.o. w związku...

 • Praktyka - szansa na karierę, szansa dla firmy

  ...im zadania i prace, dzięki którym zdobędą doświadczenie i poznają zasady funkcjonowania firmy. Szukasz pracy? Przejrzyj oferty w naszym serwisie Programy praktyk, praktyki indywidualne Rodzaj zadań, za które będzie odpowiedzialny praktykant, miejsce, godziny i wymiar czasu pracy powinny zostać przedstawione w ogłoszeniu firmy oferującej praktykę. Szczegóły dotyczące pracy pracodawca...

 • Jak znaleźć niedrogą firmę budowlano-remontową?

  W dzisiejszych czasach nie łatwo jest znaleźć tanią, a jednocześnie dobrą firmę budowlano-remontową. Poniżej wskażemy, gdzie rozpocząć poszukiwania, na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru wykonawców, a także jakich fachowców unikać.

 • Numer telefonu do byłego szefa? Nie dam!

  ...28 proc. osób poszukujących pracy uważa, że referencje od byłych pracodawców, o które często proszeni są w trakcie rekrutacji, są zupełnie zbędne. 36 proc. przekaże potencjalnemu pracodawcy jedynie pisemną opinię. Dlaczego Polacy tak boją się rekomendacji w procesie rekrutacji?

 • Chiński biznes coraz sprawniej rozpoznaje polski rynek. Nasze firmy powinny wykorzystać ten moment

  Chińczycy wydają się dość trudnymi partnerami w interesach. Polacy narzekają, że rozmowy z nimi przebiegają zbyt wolno. Dużo szybciej realizują projekty z Japończykami czy Koreańczykami. Ale ten ogromny kapitał może przynieść nieporównywalnie większe zyski tym, którzy zgłębią oczekiwania inwestorów z Państwa Środka.

 • Sztuczna inteligencja pomoże w wyborze kandydatów do pracy

  Nikogo nie trzeba przekonywać, o tym, że na rynku wciąż jest duże zapotrzebowanie na programistów. Stały popyt na specjalistów w tej branży sprawia, że firmy zajmujące się tworzeniem oprogramowania poszukują coraz bardziej zaawansowanych możliwości, by dotrzeć do najlepszych w swoim fachu. Z pomocą ma przyjść sztuczna inteligencja.

 • Budowanie wizerunku w Internecie powinno też odbywać się z wykorzystaniem wszystkich dostępnych narzędzi, ułatwiających komunikację: witryny internetowej, jasno i klarownie przedstawiającej podstawową działalność firmy, plików multimedialnych ją opisujących, mediów społecznościowych, oraz reklam, optymalnie dobranych w stosunku do profilu przedsiębiorstwa.