• Informacje na temat:

  rekomendacje spółek 2014

Artykuły na temat: rekomendacje spółek 2014
 • Rewolucja w walce z umowami śmieciowymi? Przetarg wygra ten, kto zapewni etaty

  ...​Rząd szykuje rekomendacje dotyczące stosowania klauzul społecznych w zamówieniach publicznych. To etap walki z umowami śmieciowymi.

 • Bardzo dobra koniunktura utrzymująca się w sektorze mieszkaniowym nie uszła uwadze analityków biur maklerskich. W najnowszych rekomendacjach, dotyczących spółek z branży deweloperskiej notowanych na giełdzie, zdecydowanie dominują pozytywne oceny.

 • Skanska wciąż rośnie w Polsce - prawie 1000 nowych pracowników w tym roku

  ...specjalistów Najwięcej osób w grupie, ze względu na liczbę projektów i strukturę, zatrudnia Skanska S.A., która z roku na rok poszerza skalę działalności w kraju. W 2014 r. firma zwiększyła swój udział(...) i Inżynieryjnego w Białymstoku oraz poszerzyła działalność dotychczasowego oddziału w Olsztynie o budownictwo ogólne, tworząc w tym mieście Oddział Budownictwa Inżynieryjnego i Ogólnego. W 2014 roku...

 • Analitycy DM PKO BP, w raporcie z 17 grudnia obniżyli cenę docelową akcji Synthosu do 4,01 zł z 4,78 zł, podtrzymując dla nich rekomendację "trzymaj"

 • Resort skarbu przytnie zarobki prezesom. Nowa ustawa kominowa pod koniec marca

  ...nowych zarządów spółek Skarbu Państwa. Nowy prezes Orlenu Wojciech Jasiński ma zarabiać o połowę mniej od swojego poprzednika. W 2014 r. Jacek Krawiec zarobił 1,7 mln zł plus 1,2 mln zł premii. W końcu(...)Ustawa kominowa ogranicza obecnie zarobki prezesów spółek Skarbu Państwa do sześciokrotności przeciętnej płacy w sektorze przedsiębiorstw, co na dziś oznacza niespełna 25 tys. zł brutto. Przepisy...

 • W raporcie z 8 października Haitong Bank rozpoczyna ocenianie spółki Ciech, wiodącego producenta sody kalcynowanej w Polsce i Europie, od rekomendacji KUPUJ i ceny docelowej akcji 84,10 PLN oznaczającej 18 proc. potencjał wzrostowy uważa Michał Kozak, Analityk, Haitong Banku.

 • Toksyczne miejsca pracy. Mobbing w polskich firmach to codzienność

  ...w przypadku 86 spraw, w 2014 - 103. Znowu na granicy błędu statystycznego. Problemu mobbingu nie widać także w raportach Państwowej Inspekcji Pracy. Od 2011 r. do 2014 r. (dane do 8 grudnia) nie tylko(...) w październiku 2014: sąd nakazał przywrócenie jej do pracy i wypłacenie odszkodowania w wysokości trzymiesięcznego wynagrodzenia. Mężczyzna to samo usłyszał w grudniu. On do pracy wrócił, ona miała dosyć...

 • Analitycy Trigon DM obniżyli rekomendację LPP do "trzymaj" i wyznaczyli cenę docelową dla akcji spółki na poziomie 9,1 tys. zł.

 • Analitycy DM BDM, w raporcie z 7 listopada, podnieśli rekomendację dla Śnieżki do "akumuluj" z "trzymaj" wcześniej. Jednocześnie wycena akcji Śnieżki została obniżona do 43,5 zł z 45 zł przedtem.

 • Vestor obniża rekomendację dla PGNiG do "redukuj"

  Vestor w raporcie z 16 grudnia obniżył rekomendację dla PGNiG do "redukuj" z "neutralnie", tnąc cenę docelową akcji spółki do 4,6 zł z 6,3 zł.