• Informacje na temat:

  remont mostów w warszawie

Artykuły na temat: remont mostów w warszawie
 • Trwa remont Mostu Łazienkowskiego w Warszawie. Ucierpiał na skutek pożaru, do którego doszło 14 lutego br. Ogień był gaszony przez 12 godzin, a temperatura miejscami sięgała 1000 stopni Celsjusza.

 • Premier obiecywał nowe mosty. Do programu zgłosiła się tylko jedna gmina

  Do programu "Mosty dla regionów", firmowanego przez premiera Morawieckiego, przez 2,5 miesiąca trwania naboru zgłosiła się tylko jedna gmina.

 • Miliardy na kolej. Warszawa dogaduje się z PKP

  5 listopada br. przedstawiciele Urzędu m.st. Warszawa, PKP SA i PKP PLK podpisali list inwestycyjny w sprawie przebudowy Warszawskiego Węzła Kolejowego. Do 2022 r. na transport w aglomeracji warszawskiej wydanych zostanie w sumie 25 mld zł. Powstanie sześć nowych przystanków.

 • Raport bieżący nr 11/2018 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd spółki Trakcja PRKiI S.A. ("Spółka",...

 • Dziesięć bibliotek publicznych wyremontuje spółka PEKAES (GPW: PEK) wspierana przez Kulczyk Foundation - partnera strategicznego akcji zaczytani.org. Konwencja konkursu CSR nawiązuje do obchodzonego w tym roku jubileuszu 10-lecia obecności spółki PEKAES na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma poprzez ten gest chce podziękować lokalnym społecznościom, które w bezpośredni sposób

 • Nasza lukstorpeda już pędzi!

  Start po godzinie 9, meta tuż przed południem. To była pierwsza od wielu lat, tak szybka podroż pociągiem ze stolicy do Gdańska. Tę trasę Pendolino pokonało w dwie godziny i 32 minuty. Był to jednak jeszcze przejazd testowy bez pasażerów.

 • 12 lipca 2018 r. w Ostrołęce podpisano kontrakt na budowę Elektrowni Ostrołęka C o mocy 1000 MWe. Nowoczesny, niskoemisyjny blok energetyczny będzie miał istotny wpływ na bezpieczeństwo energetyczne Polski. Inwestycja będzie sprzyjać rozwojowi Ostrołęki i północno-wschodniej Polski. W uroczystości podpisania umowy z generalnym wykonawcą udział wziął Minister Energii, Krzysztof Tchórzewski.

 • Nowy rząd nie odrzuca planów poprzedników, dotyczących inwestycji kolejowych i drogowych. Zapowiada jednak ich korektę z uwagi na przerost skali nad możliwościami finansowymi. To jednak niejedyne wyzwanie...

 • Unijne pieniądze nie dla Warszawy

  Warszawa zaprzepaściła pieniądze z unijnych funduszy. Ponad połowa ze 170 mln euro mogła trafić do stolicy na rozbudowę komunikacji miejskiej. Ale miasto tak się ociągało ze składaniem wniosków, że teraz może wpadnie mu tylko 4 mln euro.