• Informacje na temat:

  ronaldo cristiano

Artykuły na temat: ronaldo cristiano
 • "France Football": Cristiano Ronaldo najlepiej zarabiającym piłkarzem świata

  Cristiano Ronaldo jest najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie - ogłosił magazyn "France Football", który szacuje, że w sezonie 2016/2017 portugalski gwiazdor Realu Madryt zarobi w sumie 87,5 mln euro. Drugie miejsce z zarobkami na poziomie 76,5 mln euro zajął Argentyńczyk Lionel Messi z Barcelony.

 • Leo Messi i Michel Platini swego finansowego nieba szukali w Panamie. To tam odnaleźli odpowiedź na pytanie, jak uniknąć wysokiego opodatkowania. Cristiano Ronaldo, drugi obok Messiego bóg światowej piłki i multimilioner, chcąc ominąć barbarzyńskie stawki podatku dochodowego, korzystał ze struktur finansowych zbudowanych głównie na Wyspach Dziewiczych.

 • Wynagrodzenia sędziów piłkarskich w Polsce i Europie

  Wielu młodym „podwórkowym” piłkarzom marzy się wielka kariera na miarę Roberta Lewandowskiego, Leo Messiego czy Cristiano Ronaldo. Zawód ten wymaga jednak oprócz talentu i zaangażowania również wiele szczęścia. Jak zatem związać swoją przyszłość zawodową z piłką nożną, nie zostając graczem? Można spróbować swoich sił jako sędzia piłkarski. Przyjrzyjmy się bliżej tej profesji.

 • "Spiegel" ujawnia triki podatkowe gwiazd futbolu

  Wiadomo nie od dziś, że czołowi piłkarze zarabiają miliony. Okazuje się, że niektórzy z nich potrafią też znakomicie żonglować podatkami.

 • Ile zarabiają najbogatsi piłkarze i trenerzy?

  Dzisiaj rozpoczynają się XX Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Na brazylijskich stadionach zobaczymy siedmiu z dziesięciu najbogatszych piłkarzy świata. Wśród nich będą dwaj najlepsi: Cristiano Ronaldo i Leo Messi, których łączne zarobki w 2013 roku wyniosły odpowiednio: 73 i 65 milionów dolarów.

 • Hiszpania uruchamia nowy mechanizm wykrywania oszustów podatkowych

  Jak poinformowały wczoraj hiszpańskie media, w najnowszym Dzienniku Ustaw tego kraju opublikowano nowy Plan Kontroli Podatkowej, przewidujący zastosowanie przez państwo technologii intensywnej analizy danych. Prowadzona ona będzie m.in. za pośrednictwem internetu.

 • Zarobki celebrytów: Floyd Mayweather Jr. najbogatszy

  ...dziesiątkę najbogatszych, według "Forbesa", celebrytów ostatnich 12 miesięcy zamyka trzeci sportowiec w tym gronie - portugalski piłkarz Realu Madryt Cristiano Ronaldo, na którego konto wpłynęło...

 • Gra mobilna kolejną inwestycją Roberta Lewandowskiego

  Nasz najlepszy napastnik postanowił zbliżyć się do swoich fanów i w nawiązaniu do tegorocznego turnieju stworzył mobilną grę zręcznościową - Lewandowski Euro Star 2016. Robert Lewandowski to pierwszy polski piłkarz, który zdecydował się na stworzenie gry sygnowanej swoim nazwiskiem. To projekt o zasięgu międzynarodowym, skierowany do fanów z całego świata.

 • Polska reprezentacja jest jedną z rewelacji EURO 2016 we Francji. Szturmem przeszła przez fazę grupową, by następnie po raz pierwszy w naszej piłkarskiej historii znaleźć się w ćwierćfinale mistrzostw Europy. Sami piłkarze podkreślają osiągnięcie planu minimum na tej imprezie, ale większość kibiców z dużymi nadziejami podchodzi do następnego meczu, tym razem przeciwko Portugalii. Jedno jest pewne - nie można tego rywala lekceważyć. Mimo że ma ostatnio trudniejszy okres w swojej historii, w...

 • Najlepsi piłkarze świata warci są tyle co kilkaset apartamentów

  484 - nawet tyle apartamentów można kupić w Buenos Aires za równowartość kwoty na jaką wyceniany jest Lionel Messi. Jego główny rywal o miano najlepszego piłkarza świata, Cristiano Ronaldo, wyceniany jest na ponad 136 mln dolarów, co pozwoliłoby na zakup 472 apartamentów w portugalskiej stolicy - wynika z analizy Lion's Banku.