• Informacje na temat:

  rozkład jazdy do warszawy

Artykuły na temat: rozkład jazdy do warszawy
 • .... Rozkłady jazdy busów (z cenami) w całej Polsce znajdziemy także na stronach www.busy.info.pl, www.rozklad.com.pl, www.e-podroznik.pl. Nazwy konkretnych przewoźników znajdziemy też, wpisując(...) bilety dzwoniąc na infolinię, bo bilet kupimy za 5 zł, a 15 zł zapłacimy za telefon. Sprawdź lokalne busy W Polsce działa kilkudziesięciu niewielkich przewoźników, oferujących przejazdy tzw. busami na...

 • W czerwcu korekta rozkładu jazdy pociągów

  Korekta rozkładu jazdy pociągów wejdzie w życie od niedzieli 11 czerwca. Na przejazdy trasami, na których podróżnych czekają utrudnienia, kolejarze obniżą ceny biletów - poinformowały PKP Polskie Linie Kolejowe, które odpowiadają za zarządzanie siecią linii kolejowych w Polsce.

 • Od 11 grudnia nowe połączenia i krótsze czasy przejazdu. Nowy rozkład PKP Intercity

  Nowe połączenia krajowe, lepsze czasy przejazdu, pojazdy Flirt i Dart na kolejnych relacjach - tak przedstawia się roczny rozkład jazdy pociągów 2016/2017 PKP Intercity. Zmiany zaczną obowiązywać od 11 grudnia, natomiast bilety na połączenia będzie można kupić już od 11 listopada.

 • Nowy rozkład jazdy może rozłożyć kolej. Co się pojawi i czego zabraknie?

  Skrócone czasy przejazdu, tańsze bilety i składy Flirt. Ale też fiasko inauguracji pociągów Dart, luki taborowe i nerwówka zmian kadrowych na szczycie holdingu PKP. Takie będą najbliższe dni i najbliższy rok.

 • Od niedzieli, 11 marca, wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów. Zmiany zapewnią optymalne kursowanie składów oraz prowadzenie prac modernizacyjnych i remontowych na sieci kolejowej. Efektem inwestycji będzie poprawa połączeń między regionami kraju i wygodniejszy dostęp do kolei. Informacje o zmianach przekazywane są na spotkaniach, dostępne na stacjach i przystankach.

 • PLK: Za miesiąc podróż z Warszawy do Gdańska i Wrocławia będzie rekordowo krótka

  Podróż pociągiem z Warszawy do Wrocławia będzie o 1,5 godziny krótsza. Ze stolicy do Gdańska skróci się o ponad godzinę, a do Krakowa o ponad 40 minut. Taki komunikat opublikowały wczoraj PKP PLK.

 • Od grudnia pociągi pojadą szybciej

  Nowy rozkład jazdy zacznie obowiązywać od połowy grudnia br. Prezes PKP PLK Andrzej Filip Wojciechowski poweidział PAP, że na wielu trasach osiągnięto historycznie najlepszy czas przejazdu, który uległ skróceniu nawet o trzy godziny.

 • Pasażer pojedzie dłużej drogim pendolino

  W nowym rozkładzie jazdy czasy przejazdu pociągów będą dłuższe nawet tam, gdzie zakończono wielomiliardowe inwestycje.

 • Idea Bank i PKP Intercity uruchomiły na trzech trasach specjalny wagon, który jest mobilnym biurem dla podróżujących przedsiębiorców i jednocześnie placówką bankową.

 • W nocy z soboty na niedzielę rozpocznie się sprzedaż biletów na Pendolino

  - Ruszamy ze sprzedażą biletów na Pendolino w nocy z 15 na 16 listopada - informuje Beata Czemerajda z biura prasowego PKP IC. Przewoźnik dotrzymał zatem obietnicy, iż bilety na Pendolino będą dostępne od połowy listopada.