• Informacje na temat:

  rozkład jazdy pociągiem

Artykuły na temat: rozkład jazdy pociągiem
 • Niemieckie koleje zwiększają zatrudnienie

  Weselsky. W wywiadzie grupy medialnej Funke, Weselsky powiedział, że w tej chwili "brakuje przynajmniej 1200 maszynistów, co jest przyczyną wypadania wielu pociągów z rozkładu jazdy. Próbuje się(...) postępująca cyfryzacja, obejmująca nie tylko najłatwiej dostrzegalną przez pasażerów informację o rozkładzie jazdy pociągów, ale przede wszystkim niezbędne unowocześnienie systemów sterowania ich...

 • Od 11 grudnia nowe połączenia i krótsze czasy przejazdu. Nowy rozkład PKP Intercity

  Nowe połączenia krajowe, lepsze czasy przejazdu, pojazdy Flirt i Dart na kolejnych relacjach - tak przedstawia się roczny rozkład jazdy pociągów 2016/2017 PKP Intercity. Zmiany zaczną obowiązywać od 11 grudnia, natomiast bilety na połączenia będzie można kupić już od 11 listopada.

 • Exeter - tu znajdziesz pracę

  ...niecałe 650 zł. Z Bristolu do Exeter bardzo łatwo dostać się pociągiem lub autokarem. Pociągi do miasta położonego nad rzekę Exe odjeżdżają ze stacji Bristol Temple Meads, na którą trzeba dojechać z lotniska autobusem. Cena biletu: 33,10 funtów. Rozkład jazdy z wyszukiwarką połączeń znajdziesz na stronie www.thetrainline.com. Z Bristolu do Exeter dojedziemy też autobusem linii National Express...

 • Od niedzieli, 11 marca, wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów. Zmiany zapewnią optymalne kursowanie składów oraz prowadzenie prac modernizacyjnych i remontowych na sieci kolejowej. Efektem inwestycji będzie poprawa połączeń między regionami kraju i wygodniejszy dostęp do kolei. Informacje o zmianach przekazywane są na spotkaniach, dostępne na stacjach i przystankach.

 • .... Rozkłady jazdy busów (z cenami) w całej Polsce znajdziemy także na stronach www.busy.info.pl, www.rozklad.com.pl, www.e-podroznik.pl. Nazwy konkretnych przewoźników znajdziemy też, wpisując(...) Przejazd pociągiem Zacznij od ustalenia, z kim, kiedy i dokąd chcesz jechać. Jeśli wybieracie się całą rodziną, możesz kupić Bilet Rodzinny (33% zniżki nawet dla 5 osób, wystarczy...

 • PKP PLK: Od niedzieli krótsza podróż pociągiem między Krakowem a Rzeszowem

  Od niedzieli podróż pociągiem z Krakowa do Rzeszowa skróci się o ponad 1 godzinę i wyniesie ok. 2 godzin. W ostatnich latach PKP Polskie Linie Kolejowe wydały na modernizacje tej linii ponad 3 mld zł. Część pieniędzy pochodziła z budżetu UE.

 • Od grudnia pociągi pojadą szybciej

  Nowy rozkład jazdy zacznie obowiązywać od połowy grudnia br. Prezes PKP PLK Andrzej Filip Wojciechowski poweidział PAP, że na wielu trasach osiągnięto historycznie najlepszy czas przejazdu, który uległ skróceniu nawet o trzy godziny.

 • Podróż pociągiem opóźniona o ponad 2 godziny? PE proponuje: PKP zwróci za bilet

  Pasażerowie, których podróż koleją opóźniła się o ponad 2 godziny, otrzymają pełen zwrot ceny biletu - takie rozwiązanie proponują europosłowie. Mogłoby ono kosztować PKP nawet 200 mln zł rocznie.

 • PLK: Za miesiąc podróż z Warszawy do Gdańska i Wrocławia będzie rekordowo krótka

  Podróż pociągiem z Warszawy do Wrocławia będzie o 1,5 godziny krótsza. Ze stolicy do Gdańska skróci się o ponad godzinę, a do Krakowa o ponad 40 minut. Taki komunikat opublikowały wczoraj PKP PLK.

 • Deutsche Bahn: Droższe bilety i nowe połączenia z Polską

  Wraz z nowym rozkładem jazdy niemiecka kolej wprowadza dwa nowe połączenia kolejowe z Polską.