• Informacje na temat:

  rozliczenie pit online

Artykuły na temat: rozliczenie pit online
 • Zmiana przepisów skarbowych w Holandii - rozliczenie już nie takie proste

  ...uzyskania powyższego dokumentu jest konieczność złożenia do polskiego urzędu skarbowego deklaracji rocznej PIT 36 wraz z załącznikiem PIT ZG ujawniającym przychody osiągnięte w Holandii - zgodnie(...) stronie program online przeznaczony dla osób indywidualnych, za pomocą którego można wypełnić wniosek. Trzeba jednak pamiętać, że źle wypełniony dokument może wydłużyć czas oczekiwania na zwrot nawet...

 • Skokowo rośnie liczba osób, które rozliczają się z fiskusem przez internet. Ale mimo ułatwień wciąż sporo z nas nie potrafi lub nie chce samemu wypełniać PIT-ów - informuje "Rzeczpospolita".

 • Podatniku, teraz to urzędnik wyliczy twój podatek

  Do końca kwietnia podatnicy mogą powierzyć rozliczenie swojego PIT-u urzędowi skarbowemu. W tym celu trzeba zalogować się w Portalu Podatkowym.

 • Od 15 marca urząd skarbowy sam rozliczy podatnika

  Coraz więcej Polaków korzysta z pomocy urzędów skarbowych przy wypełnianiu deklaracji rocznych PIT. Podatnik musi wcześniej złożyć wniosek PIT-WZ. Ma na to czas do 16 kwietnia.

 • Błędy w deklaracji podatkowej bez kary? Ważne, by oddać ją o czasie, resztę załatwi korekta

  Co roku część zeznań dla fiskusa zawiera błędy. Jednak większość jest przez urzędy skarbowe traktowana pobłażliwie. Korekta PIT-u lub uzupełnienie danych pozwala uniknąć kary.

 • Rozlicz PIT-a w centrum handlowym

  W piątek i sobotę pracownicy urzędów skarbowych będą czekać na osoby rozliczające PIT w kilkudziesięciu galeriach handlowych w całym kraju. Pomogą wypełnić zeznanie podatkowe i wysłać je elektronicznie bezpośrednio do urzędu skarbowego. Akcja odbędzie się w 93 galeriach w 72 miastach w całej Polsce.

 • Nie rozliczyłeś jeszcze PIT-a? Zrób to przed majówką!

  Termin składania rozliczeń podatkowych za 2016 rok mija 2 maja. Nie warto jednak zostawiać PIT-a na ostatni moment. Sprawdź jak szybko i bezproblemowo rozliczyć się jeszcze przed majówką.

 • Gdy termin podatkowy wypada w sobotę

  Terminowość to jedna z podstawowych zasad obowiązujących podatników w kontaktach z fiskusem - przy składaniu deklaracji, opłacaniu podatków, wnoszeniu podań itp. Więcej czasu na realizację zadania zyskuje się, gdy termin jego wykonania upływa w sobotę. Ostatni dzień terminu przesuwa się wówczas na pierwszy dzień roboczy. Nie dotyczy to złożenia deklaracji za pośrednictwem systemu MOSS.

 • Rozliczanie PIT to czasochłonny obowiązek? Już nie! Zobacz, jak rozliczyć się szybko i bez wychodzenia z domu.

 • Termin rozliczania się ze skarbówką wypada w tym roku 2 maja. Z badań wynika jednak, że to w marcu rozlicza się największa liczba Polaków. Nie czekaj do ostatniej chwili, złóż PIT już dziś!