• Informacje na temat:

  rynek kosmetyczny w polsce popyt

Artykuły na temat: rynek kosmetyczny w polsce popyt
 • Uwaga na niebezpieczne ogłoszenia rekrutacyjne!

  ...pracodawcy: - Dzisiaj przychodzi młody człowiek i pyta: "Ile zarobię na rękę? Co od was dostanę?". Za moich czasów to wyglądało inaczej. Rynek pracownika w Polsce jest już namacalny. Sami mamy duży(...) Według danych GUS, stopa bezrobocia rejestrowanego osiągnęła w sierpniu br. rekordowo niski poziom i wyniosła 8,5%. Jednocześnie coraz więcej mówi się o skutkach tworzącego się w Polsce rynku...

 • Chiński rynek otwiera się na kosmetyki z Polski

  Według ekspertów Santander Bank Polska rynki azjatyckie, w tym głównie chiński, będą kluczowe dla dalszego rozwoju krajowych firm kosmetycznych. Rynek kosmetyczny w Polsce jest "ciekawy", mamy tu globalnych graczy, którzy w naszym kraju funkcjonują od lat, a jako kraj mamy historycznie rozwiniętą produkcję lokalną. Wiele firm wchodzi na rynek chiński, "brandując" swoje produkty jako "made in EU".

 • Planowanie kariery w niepewnych czasach

  ...rozczarować… E.W.: To prawda, wiele moich koleżanek założyło agencje nieruchomości. Gdy popyt spadł, są rozgoryczone, bo nie mają klientów. Należy uważnie i chłodno obserwować rynek. To pomoże(...) kilometrów od moich rodziców. Nie tak wyobrażałam sobie swoją przyszłość! Roszczeniowi i emocjonalni O ile bezrobocie w Polsce wynosi 13 proc., o tyle wśród absolwentów wyższych uczelni sięgnęło...

 • Alergie: Dobra wiadomość dla co drugiego Polaka

  Nietolerancja glutenu i laktozy dotyka coraz większej liczby Polaków. Naukowcy opracowali urządzenie wykrywające obecność alergenów w żywności. W Polsce, alergia występuje u co drugiego Polaka.

 • Pracownik zwędzi wszystko

  ...od ryzyka pracowniczych nadużyć. Zjawisko dotyczy obszarów tak różnych, jak spożywczy, kosmetyczny, chemiczny, biurowy, wydawniczy, tytoniowy, alkoholowy czy(...) wahać od kilku tysięcy do nawet 30 mln zł. Klepaczewski mówi, że na razie jego branża ma właśnie czas żniw. Kryzys zmusza firmy do walki z nadużyciami - stąd popyt na...

 • Polska reprezentacja jest jedną z rewelacji EURO 2016 we Francji. Szturmem przeszła przez fazę grupową, by następnie po raz pierwszy w naszej piłkarskiej historii znaleźć się w ćwierćfinale mistrzostw Europy. Sami piłkarze podkreślają osiągnięcie planu minimum na tej imprezie, ale większość kibiców z dużymi nadziejami podchodzi do następnego meczu, tym razem przeciwko Portugalii. Jedno jest pewne - nie można tego rywala lekceważyć. Mimo że ma ostatnio trudniejszy okres w swojej historii, w...

 • Niemcy płacą mniej za niektóre kosmetyki i detergenty. Eksperci: Nikt na nas nie żeruje. Sami na to pozwalamy

  Łącznie aż 68 proc. badanych artykułów chemicznych i kosmetycznych mamy droższych niż nasi zachodni sąsiedzi. Dotyczy to zwłaszcza popularnego żelu pod prysznic - prawie 100 proc. różnicy, balsamu do(...) uznanej na rynku paście do zębów - przeszło 26 proc. Jednak eksperci wskazują, że jest co najmniej kilka istotnych powodów takiej polityki cenowej, w tym różny popyt na ten sam asortyment.

 • Chińska koncepcja Nowego Jedwabnego Szlaku kusi Polskę

  Chińska koncepcja "Jednego Pasa, Jednej Drogi", zwana potocznie Nowym Jedwabnym Szlakiem to ambitna inicjatywa ukierunkowana na wzmocnienie wymiany handlowej i przepływów kapitałowych dzięki wartym miliardy dolarów inwestycjom w rozwój sieci dróg, linii kolejowych, portów i innych projektów infrastrukturalnych na terenie Państwa Środka i poza jego granicami.

 • Euler Hermes: Do Polski powróciła fala upadłości

  We wrześniu oficjalnie opublikowano informację o upadłości 71 firm, które zatrudniały około 2500 pracowników - wynika z raportu Euler Hermes opracowanego na podstawie oficjalnych danych z Monitora Sądowego i Gospodarczego.

 • TDJ sprzedał 10% akcji spółki portfelowej Famur pozyskując 275,9 mln zł na dalszą realizację ogłoszonej w maju 2018 strategii inwestycyjnej. Akcje zostały sprzedane inwestorom polskim oraz zagranicznym, w ramach zrealizowanej w dniach 8-9 stycznia na GPW przyspieszonej budowy księgi popytu (ang. ABB).