• Informacje na temat:

  rynek nieruchomości polska

Artykuły na temat: rynek nieruchomości polska
 • ​20-30 proc. transakcji na rynku nieruchomości jest obsługiwanych przez pośredników

  ...​W Kanadzie czy USA pośrednicy uczestniczą w ok. 80 proc. transakcji na rynku nieruchomości. W Polsce ten odsetek jest ponadtrzykrotnie niższy, ale stopniowo rośnie, dlatego pośrednik to zawód z przyszłością - podkreślają przedstawiciele branży. Nowe osoby przyciągają przede wszystkim wysokie zarobki, nienormowany czas pracy oraz możliwość rozwoju.

 • Polski rynek nieruchomości wysoko oceniony!

  Polski rynek nieruchomości jest najwyżej ocenianym w Europie Środkowo - Wschodniej i pozostaje w grupie państw transparentnych, wyprzedzając jednocześnie m.n. Austrię czy Norwegię. Najbardziej transparentne rynki świata to Wielka Brytania, Australia, Stany Zjednoczone, Francja, Kanada, Holandia, Nowa Zelandia, Niemcy, Irlandia, Szwecja i Finlandia.

 • Wygrana Władimira Putina zmieni nasz rynek pracy?

  Polski, ale myślę, że jak postawimy na odpowiedni system zachęt, w tym m.in. ułatwienia związane z dostępem do nieruchomości, edukacji czy opieki socjalnej, ten odsetek wzrośnie. To oczywiście(...) Ukrainie Polska to atrakcyjny kierunek emigracyjny dla obywateli Ukrainy z kilku powodów. Z raportu "Barometr Imigracji Zarobkowej - I półrocze 2018" wynika, że najczęściej wskazywanym - przez 53

 • Brexit a polski rynek nieruchomości mieszkaniowych

  to bezprecedensowe wydarzenie wpłynie w jakikolwiek sposób na polski rynek nieruchomości mieszkaniowych?

 • Rynek nieruchomości mieszkaniowych dzieli się na mniejsze segmenty

  ...doprowadziły do tego, że rynek obrotu nieruchomościami mieszkaniowymi podzielił się na mniejsze segmenty. Dzięki temu powstają dziś nowe zawody takie, jak: trader rynku pierwotnego, specjalista do spraw gruntów, specjalista do spraw nieruchomości wakacyjnych czy doradca do spraw najmu.

 • Niemcy: Chińczycy opanowują rynek nieruchomości

  Ceny i tak już drogich mieszkań w niemieckich metropoliach szybują w górę. Podbijają je zagraniczni inwestorzy, w tym rosnąca rzesza zamożnych Chińczyków.

 • Od nowego roku pośrednicy nieruchomości bez licencji

  Od 1 stycznia 2014 roku pośrednikiem w obrocie nieruchomościami będzie mógł zostać dosłownie każdy. I to bez żadnych szczególnych kwalifikacji. Dlatego Polska Federacja Rynku Nieruchomości (PFRN) uruchamia własny rejestr pośredników i zarządców nieruchomości. W ten sposób zamierza ułatwić klientom orientację w rynku.

 • Polski rynek nieruchomości komercyjnych na celowniku inwestorów. W ubiegłym roku wartość transakcji wyniosła 3 mld euro

  Ubiegły rok był bardzo korzystny dla rynku nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej - wartość transakcji osiągnęła poziom 10,5 mld euro. Obecny może być jeszcze lepszy. Polska jest liderem w regionie - odpowiada za 30 proc. transakcji. A może liczyć na jeszcze większe zainteresowanie inwestorów.

 • Rynek pracy w Kanadzie

  ...miejscem do życia i podejmowania pracy? Polska przyjmie model z Kanady?  Wprawdzie rząd nie rozdaje już ziemi, ale wciąż jest mnóstwo terenów do osiedlenia się. Kanada jest drugim największym(...) porównania USA znalazło się na 6. miejscu z 49 922 USD, a Polska na 47. z 20 592 USD. Państwo jest członkiem Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) oraz grupy krajów G8 i G20. Dzisiejsza...

 • Hossa na rynku nieruchomości biurowych

  Mamy hossę na polskim rynku nieruchomości biurowych. Padają kolejne rekordy.