• Informacje na temat:

  rynek sokow

Artykuły na temat: rynek sokow
 • Ciekawa propozycja z Królestwa Niderlandów

  Rynek dużych sklepów spożywczych w Holandii wygląda inaczej niż w Polsce, a nawet większości państw Europy. W kraju tulipanów istnieje bardzo niewiele galerii handlowych, tak popularnych w dużych polskich miastach.

 • Rynek soków: Brak zaufania do produktów?

  Konsumpcja soków jest stale zbyt niska, gdyż konsumenci nie do końca są przekonani o ich wartości - uznała grupa ekspertów z Czech, Litwy, Słowacji, Rumunii i Polski. W krajach tych prowadzona jest kampania promująca spożywanie soków i musów.

 • Jeśli choć trochę zmienimy nasze przyzwyczajenia, zaoszczędzimy nawet 300 złotych miesięcznie. Zadbamy też o środowisko i własne zdrowie.

 • Spożycie soków w Polsce wzrasta z każdym rokiem, jednak wciąż jest ono niższe w porównaniu do Norwegii, Finlandii czy Niemiec. Polacy przeciętnie dziennie wypijają niespełna 36 ml soków na osobę (dane KUPS), czyli około siedem łyżeczek. Najczęściej wybierają sok pomarańczowy i jabłkowy oraz soki warzywne (dane AJIN), głównie sok marchwiowy - wynika z analizy Banku BGŻ BNP Paribas.

 • ...dla firm z branży IT. Ostatnio w Polsce zauważalny jest ogromny wzrost zapotrzebowania ma specjalistów z zakresu Web Developmentu na czele z Angular i React.js. Ponadto, rynek zgłasza obecnie...

 • Instytut Staszica: Podniesienie VAT na napoje owocowe uderzy w sadowników

  Planowane podwyżka VAT do 23 proc. na napoje owocowo-warzywne osłabią kondycję sadowników, rolników oraz producentów soków. Podwyżki VAT odczują też konsumenci - uważają eksperci z Instytutu Staszica.

 • Gdzie (nie) warto pojechać do pracy?

  Austriacki Salzburg i Tyrol oraz holenderski Zeeland to trzy regiony o najniższej stopie bezrobocia w Unii Europejskiej. Z kolei obszarami najbardziej dotkniętymi bezrobociem są pogrążone w kryzysie Hiszpania i Grecja.

 • 17,5 litra soku na osobę w Polsce

  17,5 litra soku na osobę rocznie wypija statystyczny Polak, co oznacza tylko 48 ml dziennie. Tymczasem w Skandynawii dzienne spożycie soków to 200 ml na osobę, czyli tyle, ile zalecają dietetycy - poinformowała PAP dyrektor KUPS Barbara Groele.

 • Pokolenie Biedronki 2.0

  ...których to była pierwsza praca. Część negatywnych zjawisk, jakie mogły się pojawić, to "choroby wieku dziecięcego". Jednak ekipa dojrzała. Tak jak dojrzał rynek zakupów grupowych - tłumaczy. Obecnie na...

 • Stanowisko Krajowej Unii Producentów Soków i Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw po posiedzeniu sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi

  Producenci soków oraz owoców i warzyw, zrzeszeni wokół Krajowej Unii Producentów Soków oraz Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw, negatywnie oceniają podwyżkę podatku VAT do 23 proc. na napoje owocowe i warzywne.