• Informacje na temat:

  s 8 droga

Artykuły na temat: s 8 droga
 • ...sąd na podst. art. 928 &1 Kodeksu Cywilnego). 4 Jak wystąpić o zachowek? Jeśli spadkobiercy odmawiają wypłaty zachowku (lub nie zajmują stanowiska w tej sprawie), pozostaje nam droga sądowa...

 • Nasza droga żywność

  Eksperci uspokajają: wkrótce opadnie największa fala wzrostu cen owoców i warzyw, mięsa, masła i innych produktów. Drożej już nie będzie, ale era taniej żywności też należy do przeszłości. Ekonomiści z Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej prognozują, że już w czwartym kwartale tego roku nastąpi wyhamowanie wzrostu cen żywności.

 • Co robić w razie wypadku na drodze?

  ...rolnych i leśnych, do przedsiębiorstw, placów przed dworcami, muszą dbać firmy zarządzające tymi terenami lub ich właściciele. Aby ustalić, do kogo należy droga, na której doszło do stłuczki czy...

 • Karol August Henneberg, pruski kupiec i przemysłowiec, w drugiej połowie XIX w. położył podwaliny pod profesjonalne przetwórstwo mleka na Mazowszu. Jego syn Karol Jan był pionierem produkcji mleka w proszku. Ale ten ród mleczarzy miał polski ogień we krwi - wnuk Zdzisław Karol Henneberg (1911-1941) był pilotem myśliwskim dowódcą słynnego Dywizjonu 303.

 • Ciernista droga ku... siedzeniu

  Mniej więcej od lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia struktura rodzajów stanowisk pracy zaczęła zmieniać się coraz szybciej - najczęściej dotychczas wykorzystywane stanowiska, na których pracownik musiał stać lub chodzić zaczęły być wypierane przez stanowiska do pracy w pozycji siedzącej.

 • 20 firm zainteresowanych budową górskiego odcinka zakopianki

  20 firm i konsorcjów jest zainteresowanych budową trzeciego górskiego odcinka drogi ekspresowej S7 Naprawa - Skomielna Biała (Małopolskie) wraz z ponad 2-kilometrowym tunelem. Zdaniem drogowców jest to najtrudniejsze zadanie, spośród trzech, na które ogłoszono przetargi.

 • Najkrótsza droga do nowej pracy

  ..., jednak po 10 latach w końcu zadzwonił telefon Lewisa. Dzwonił Jim Michaels z propozycją pracy. Na zdjęciach: Najkrótsza droga do nowej pracy Pierwsze prace miliarderów Osiem wskazówek, jak...

 • Dlaczego kawa w Polsce jest tak droga?

  Na świecie cena kawy jest rekordowo niska, w Polsce powinna kosztować 8-10 zł za kilogram. Dlaczego w kawiarniach za filiżankę kawy płacimy nawet 10 zł?

 • Studia prostą drogą do bezrobocia

  Nigdy wcześniej nie mieliśmy w Polsce tak wielu osób bez pracy, mających wyższe wykształcenie, jak obecnie. A będzie ich przybywać, bo na rynek wciąż wchodzą nowi absolwenci z wyżu demograficznego lat 80.

 • Raport bieżący nr 70/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Budimeksu SA zawiadamia, że 8 listopada 2018 roku Generalna...