• Informacje na temat:

  s3 nowy odcinek

Artykuły na temat: s3 nowy odcinek
 • ...- Audytor bezpieczeństwa ruchu drogowego to nowy zawód, który właśnie pojawił się w Polsce - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

 • Piechociński otworzył nowy odcinek mostu energetycznego Polska-Litwa

  Zlokalizowaną pod Łomżą elektroenergetyczną stację przesyłową wysokich napięć, wpisującą się w projekt mostu energetycznego Polska-Litwa, otworzył w piątek wicepremier Janusz Piechociński.

 • Nowy serial pokazuje pracodawców stosujących dobre praktyki w zatrudnianiu matek. Poznajmy historie kobiet, które po dłuższej przerwie wracają na rynek pracy.

 • Oferta chińskiej firmy Stecol, która zaproponowała najniższą cenę za wybudowanie odcinka Zakopianki z Rdzawki do Nowego Targu, została odrzucona. Drogę wybuduje firma Intercor z Zawiercia. Minister infrastruktury zwiększył finansowanie tej inwestycji o 90 mln zł - poinformował w piątek szef gabinetu politycznego ministra infrastruktury Łukasz Smółka.

 • Mąż niedawno zmarł, zostałam z kotami, starym telewizorem, którego nie chcę oglądać, i z rentą, która nie przekracza 1800 zł. Mam 61 lat i pomoc sąsiadki. Powiedziała, że nie mogę prosić o niepłacenie abonamentu. To prawda? Stanisława W., Nowy Sącz...

 • Raport bieżący nr 95/2014 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe rb bx/95/2014 Zarząd Budimeksu SA...

 • ...przez to, że nie mogę mu zaimponować nowym sukcesem w pracy. Mniej rozmawiamy. Jego nudzi temat nieobowiązkowych szczepień, a kiedy pytam, co w firmie, uspokaja: „Normalnie, nie martw się”. A ja(...) w pracy z kompletem lego duplo. Daniel kupił bilety do Pragi, musimy uczcić wejście w nowy etap. A ja zostałam bezrobotna. Ku..a mać! Zwolnili mnie. Nie wierzę. Przecież byłam dobrym pracownikiem...

 • 22 lipca tego roku powinna zakończyć się budowa 4,5-km odcinka drogi ekspresowej S7 we wschodniej części Krakowa, zwanej Trasą Nowohucką. Stanowi ona równocześnie drugą część wschodniej obwodnicy miasta. Wartość inwestycji wynosi blisko 529 mln zł brutto.

 • Polski kierowca z niemiecką pensją minimalną

  Nowy rok nie zaczął się zbyt pomyślnie dla firm z branży transportowej. Do problemów związanych głównie z ryczałtem za nocleg dla kierowców doszedł kolejny, znacznie przewyższający skalę dotychczasowych trudności. Chodzi o ustawę dotyczącą niemieckiej płacy minimalnej, która zaczęła obowiązywać w Niemczech od 1 stycznia 2015 r. Swoim zakresem objęła ona ogół pracowników świadczących pracę na...

 • PKP Intercity: Niższe ceny biletów na najkrótszych odcinkach

  PKP Intercity planuje wprowadzić nową ofertę - Bilet Bliskomiastowy. Dzięki niemu, podróż w relacjach do 35 kilometrów będzie tańsza. Pasażerowie za bilet zapłacą nawet o 38 proc. mniej. Jak dowiedzieliśmy się w PKP Intercity, zmiany w cennikach uda się wprowadzić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.