• Informacje na temat:

  s5 wrocław

Artykuły na temat: s5 wrocław
 • Dokąd za pracą? Już nie zagranica, to Wrocław i Trójmiasto dziś rządzą!

  Specjaliści i menedżerowie są coraz bardziej otwarci na przeprowadzkę za pracą. Za najbardziej atrakcyjną destynację pracownicy uznali Wrocław. Relokacja zawodowa do stolicy Dolnego Śląska byłaby interesująca dla 39 proc. z nich. 36 proc. badanych przez firmę rekrutacyjną Antal chętnie przeprowadzi się zaś do Trójmiasta. Nadmorska aglomeracja wyprzedziła w tym roku Warszawę (31 proc.). Rekordowo...

 • Ranking najpopularniejszych dzielnic Wrocławia

  Południowa część Wrocławia - Krzyki - to najczęściej wskazywana lokalizacja przez klientów poszukujących mieszkań w tym mieście. Średnio dwóch na pięciu spośród klientów poszukujących mieszkania za pośrednictwem serwisu Otodom.pl wskazuje na tą dzielnicę.

 • ​500 osób, nowe biuro i setki kolejnych miejsc pracy. Luxoft stawia na Wrocław

  Luxoft, jeden z czołowych globalnych dostawców usług ITO (IT Outsourcing), otworzył dziś we wrocławskim kompleksie Green Day nowe, większe biuro. Wejście do nowej przestrzeni to wynik dynamicznego rozwoju firmy we Wrocławiu - Luxoft osiągnął właśnie liczbę 500 zatrudnionych pracowników na Dolnym Śląsku. W ciągu ostatnich trzech miesięcy do wrocławskiego zespołu dołączyło aż 200 informatyków. Jak...

 • Wrocław wybrany najlepszym kierunkiem podróży w 2018 r.

  Wrocław zdobył tytuł najlepszego europejskiego kierunku turystycznego w 2018 r. w konkursie European Best Destination. Stolica Dolnego Śląska wyprzedziła takie miasta jak Paryż, Londyn czy Barcelona.

 • Kraków, Wrocław, Poznań - gdzie zarobisz najwięcej?

  Porównaliśmy zarobki w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Spośród tych trzech miast najwięcej zarabiano we Wrocławiu. Mediana wynagrodzeń wyniosła w tym mieście 4700 zł. Ile wynosiły przeciętne pensje w Krakowie i Poznaniu?

 • Wrocław należy do ścisłej czołówki polskiego rynku nieruchomości - zarówno komercyjnych, jak i mieszkaniowych. Deweloperzy budują tu dużo, popyt jest silny, a ceny ostatnio wyraźnie rosną. W ciągu roku mieszkania na wrocławskim rynku wtórnym poszły w górę aż o 10 proc. Na rynku pierwotnym odnotowano 5 proc. wzrost.

 • ​Wrocław: Rząd dopłaci inwestorowi, który przejmie FagorMastercook

  Aby ratować wrocławskie zakłady FagorMastercook, rząd przewiduje wsparcie dla potencjalnego inwestora. Może on liczyć na dopłatę od 5 do 100 mln zł, jeśli zapewni dalszą działalność firmy i utrzyma zatrudnienie.

 • Wrocław: Gdzie kupić mieszkanie pod wynajem?

  Wrocław jest jednym z najpiękniejszych i najszybciej rozwijających się polskich miast. Potencjał stolicy Dolnego Śląska doceniają także inwestorzy, którzy zachęceni wysokimi stopami zwrotu z najmu, chętnie kupują mieszkania w najpopularniejszych dzielnicach.

 • Wrocław najbardziej atrakcyjnym miastem dla specjalistów i menedżerów

  Polscy specjaliści i menedżerowie są jednymi z najlepiej wykształconych na świecie - wynika z raportu firmy Antal International. Wielu z nich bardzo często otrzymuje oferty z konkurencyjnych firm, również zagranicznych. Jeżeli nie czują się doceniani i szanowani w swojej firmie, prędzej czy później ją zmienią. Co ciekawe, to nie Warszawa, a Wrocław stał się najbardziej atrakcyjnym miastem...

 • Nowe monety kolekcjonerskie NBP - "Wrocław - Europejska Stolica Kultury"

  21 kwietnia 2016 r. Narodowy Bank Polski wprowadza do obiegu monety kolekcjonerskie "Wrocław - Europejska Stolica Kultury": złotą o nominale 100 zł oraz srebrną o nominale 10 zł.