• Informacje na temat:

  samochody indyjskie

Artykuły na temat: samochody indyjskie
 • Gdzie (nie) warto pojechać do pracy?

  Austriacki Salzburg i Tyrol oraz holenderski Zeeland to trzy regiony o najniższej stopie bezrobocia w Unii Europejskiej. Z kolei obszarami najbardziej dotkniętymi bezrobociem są pogrążone w kryzysie Hiszpania i Grecja.

 • Najtańszy samochód świata opcją na czas kryzysu?

  Na początku 2016 r. na rosyjski rynek trafi Qute - okrzyknięty "najtańszym autem świata" produkt indyjskiego koncernu Bajaj - informuje agencja RBC.

 • Reguły gry na rynku dyktuje pracownik

  ...i kompetencjami wymaganymi w międzynarodowych korporacjach. Według NASSCOM, indyjskiego stowarzyszenia firm IT, za trzy lata w tamtejszym sektorze IT będzie 500 tys. wakatów dla inżynierów. Nie sądzę, by oni...

 • Najtańszy samochód świata w tarapatach. Cena stała się jego przekleństwem

  Indyjski producent samochodów, firma Tata Motors może zakończyć produkcję i sprzedaż "najtańszego auta świata", czyli Nano, jeszcze pod koniec tego roku. Projekt umrze wtedy śmiercią naturalną. Jakie są tego przyczyny?

 • Indie - miliardowy kolos na mocnych nogach

  W ostatnich miesiącach napięcia handlowe wystraszyły inwestorów, w tym także tych działających na indyjskim rynku akcji. Sukumar Rajah z Franklin Templeton Emerging Markets Equity analizuje solidne, według niego i jego zespołu, fundamenty tej gospodarki i tłumaczy dlaczego indyjski rynek akcji powinien poradzić sobie z bieżącymi wyzwaniami.

 • Polska przez aluminium przegrała ze Słowacją?

  Dlaczego to na Słowacji, a nie w naszym kraju Jaguar wybuduje nową fabrykę swoich samochodów? Według słowackiego analityka branży motoryzacyjnej Martina Jesnego, cytowanego przez dziennik SME, zdecydowała znajomość obróbki aluminium.

 • Indie: Kraj, który może w najbliższym czasie zaskoczyć wszystkich

  Indie należą do największych i najszybciej rozwijających się państw na świecie. Wciąż jednak większość obywateli musi przeżyć za kilka dolarów dziennie, a gospodarkę blokuje biurokracja.

 • Giełdowy holding motoryzacyjny rozszerza swoją działalność.

 • Motoryzacja: Rywalizujemy ze Słowacją o motoryzacyjną megainwestycję za 7 mld zł

  - Polska rywalizuje ze Słowacją o dużą inwestycję w sektorze samochodowym - powiedział Janusz Piechociński, wicepremier, minister gospodarki. Ma to być największa fabryka w historii naszej motoryzacji (wartość inwestycji - ponad 7 mld zł).

 • Nasza waluta w koszyku najlepszych

  Czerwiec był szóstym z rzędu miesiącem, w którym akcje spółek z rynków wschodzących wypracowały lepsze wyniki na tle instrumentów z rynków rozwiniętych; indeks MSCI EM Index osiągnął zwrot na poziomie 1,1%, natomiast zwrot indeksu MSCI World Index wyniósł 0,4%1. Na przestrzeni całego kwartału indeks MSCI EM Index poszedł w górę o 6,4%, w porównaniu ze wzrostem indeksu MSCI World Index o 4,2%. Kluczowe czynniki napędzające dobre wyniki rynków wschodzących to, m.in. napawające optymizmem dane z...