• Informacje na temat:

  samochody przyszłości gra

Artykuły na temat: samochody przyszłości gra
 • O hałasie, ciszy i przyszłości z dr. inż. Dariuszem Plebanem, kierownikiem Zakładu Zagrożeń Wibroakustycznych w CIOP-PIB, rozmawia Bartosz Reszczyk.

 • Niemiecko-japońska gra ambicji

  W 2010 r. szefowie koncernu Volkswagen postawili przed sobą cel: w 2018 r. Grupa VW ma być największym na świecie producentem samochodów. Wychodzi na to, że Niemcy konsekwentnie zmierzają do tego, by plany te stały się rzeczywistością.

 • Reguły gry na rynku dyktuje pracownik

  ...wyborze pierwszej pracy, są bardzo podobne do tych, które decydują o wyborze produktów i marek. Żeby wygrać wojnę o talent (mówię na to "gwiezdne wojny", bo to mój ulubiony film), trzeba sięgnąć po(...) przyszłości będą imperiami umysłu. Dzisiejsza rzeczywistość dostarcza aż nadto dowodów, że tym razem mamy do czynienia nie z chwilową modą w zarządzaniu i marketingu, ale trwałą, strukturalną zmianą...

 • Zielone strefy w miastach a zaopatrzenie handlu i gastronomii

  Największe miasta w Europie borykają się ze smogiem. Jednym z pomysłów na jego ograniczenie jest zakaz wjazdu do centrów miast samochodom spalinowym. To duże wyzwanie dla zaopatrzenia sklepów i restauracji.

 • Kiedy robot pozbawi nas pracy?

  ...niepotrzebny, bo samochody przyszłości będą poruszać się samodzielnie, a bezpieczeństwo na drodze zachowają poprzez wzajemną komunikację i ocenę warunków w oparciu o wiele zmiennych? To wyłącznie(...)Obawiamy się zmian na rynku pracy, w gospodarce lub potencjalnego ograniczenia naszego bezpieczeństwa, które mogą być następstwem postępującej robotyzacji, automatyzacji i mechanizacji. W związku...

 • Zarabia co najmniej 7,5 tys. zł netto miesięcznie. Regularnie odkłada pieniądze na koncie oszczędnościowym i lokacie z myślą o swojej przyszłości. Chętnie inwestuje, często w nieruchomości. Nie boi się brać kredytów. Taki właśnie jest zamożny Polak według raportu Deutsche Bank "Portret zamożnego Polaka - Klienta Premium".

 • Polskie firmy cenią zagranicznych pracowników

  Zagraniczni pracownicy stają się siłą napędową polskich firm. Pracodawcy uruchamiają dla nich specjalne programy.

 • Nowe moce, nowe prądy

  Transformacja energetyczna już trwa, a jej dynamika pozwala mówić o rewolucji. Na rynku energii więcej władzy będą mieli odbiorcy energii. Pojawią się nowi, silni gracze, zdolni zmieniać reguły gry.

 • Maszyny już zastępują prawników i lekarzy. Nauka pamięciowa i matematyka przestaną być potrzebne?

  ..., obowiązkowo zainstalowany w każdym pojeździe. Nie pozwoli on już jechać kierowcy np. 150 km na godzinę po terenie zabudowanym. Oznacza to, że w przyszłości mogą zniknąć mandaty za zbyt szybką prędkość na drodze(...) niezwykle rzadkich chorób, o których czytali jedynie na studiach. SI nie zapomina o niczym, jeśli dobrze działa. W przyszłości sztuczna inteligencja będzie przeprowadzała wywiad z pacjentem, nie tylko...

 • 20 października Ronson Development rusza z przedsprzedażą trzeciego etapu bestsellerowego osiedla Miasto Moje w Warszawie. W ramach tego etapu powstanie 196 mieszkań o powierzchni od 29 m kw. Ich ceny zaczynają się od 206 tys. zł.