• Informacje na temat:

  samodzielny księgowy zarobki

Artykuły na temat: samodzielny księgowy zarobki
 • Finansiści dobrze opłacani przez pracodawców

  Jak pokazują dane serwisu zarobki.pracuj.pl, w 2014 roku doradca korporacyjny ds. średnich i dużych przedsiębiorstw zarobił przeciętnie 7664 złotych netto. Wpływ na zarobki finansistów, przekraczające średnią krajową, ma wiele czynników. Jednym z nich może być fakt, że - jak wynika z raportu Pracuj.pl "Podwyżka bez tabu" - 50 proc. z nich samodzielnie podejmuje z szefem rozmowy o podwyżce.

 • Zawód księgowy - czy to się opłaca?

  Nawet 10 tys. złotych netto wynagrodzenia może otrzymywać księgowy, kiedy średnia zarobków w tej branży w 2016 roku wynosiła 3,9 tys. Skąd wynikają tak duże różnice i jakie warunki trzeba spełniać, aby zarabiać wysokie kwoty?

 • Poszukiwany, poszukiwana

  Doradca podatkowy i biegły rewident to najbardziej atrakcyjne zawody związane z podatkami i rachunkowością. Firmy najczęściej poszukują jednak księgowych.

 • Zagranica przyciąga jak magnes. Gdzie Polacy mogą płacić niższe podatki?

  Polacy coraz chętniej rejestrują firmy wszędzie tam, gdzie prowadzenie działalności gospodarczej jest prostsze i tańsze. W rzeczywistości nadal mieszkają w Polsce.

 • Coraz większa konkurencja w wolnych zawodach. Jak przetrwać na brutalnym rynku?

  Konkurencja wśród np. prawników, architektów, księgowych lub tłumaczy jest ogromna. Ale przedstawiciele wolnych zawodów udowadniają, że w takich warunkach i tak można z powodzeniem rozwijać własną działalność.

 • PPK - czyli wyższy zysk dla młodych i stabilność dla dojrzałych?

  PPK mają na celu wesprzeć Polaków w oszczędzaniu na przyszłość. Dlatego, oprócz wpłat odprowadzanych z pensji pracowników, indywidualne konta zasilą pracodawca oraz Fundusz Pracy.

 • Drastycznie zwiększa się znaczenie księgowych

  ..., max.: 6500 zł - Samodzielny/Starszy księgowy – min.: 6000 zł, najczęściej oferowane: 8000 zł, max.: 9000 zł - Specjalista ds. Kadr i Płac – min.: 5000 zł, najczęściej oferowane: 6000zł, max.: 7000(...) przepisów prawa, niejasne i niejednoznaczne interpretacje organów podatkowych czy ZUS oraz rozbieżność stanowisk ministrów a nawet sądów powoduje, że przedstawiciele działów finansowo-księgowych oraz...

 • Raport Deutsche Banku: Wolne zawody to wymagająca grupa

  Elastyczność czasu i miejsca pracy to - zdaniem ponad 54 proc. profesjonalistów ankietowanych przez Deutsche Bank - najbardziej istotna zaleta wykonywania wolnego zawodu. W celu lepszego poznania i zrozumienia oczekiwań, potrzeb oraz planów tej specyficznej grupy, Deutsche Bank przygotował specjalny raport "Wolne zawody w Polsce. Portret Profesjonalisty 2016". Z kolei zapytani o największe obawy i wyzwania związane z tego typu karierą, najwięcej, bo niemal 46 proc., wskazało na dużą...

 • Dobry i bez aplikacji

  ...psychofizyczna (negocjacje potrafią trwać wiele godzin) oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji. Samodzielny doradca Obowiązujące przepisy o adwokaturze, radcach prawnych i notariacie(...) posiadającym uprawnienia do reprezentowania klienta w sądzie. Ile wynoszą zarobki prawników bez aplikacji? Co trzeba zrobić by zostać doradcą podatkowym? Jakie warunki zatrudnienia proponuje Służba Cywilna...

 • Jesienią chętniej zmieniamy pracę

  O blisko 35 proc. wzrasta rotacja pracowników jesienią - szacują specjaliści agencji pracy tymczasowej Work Express. Wśród poszukujących nowego zatrudnienia można wyróżnić dwie grupy - tych, co z wakacji wracają pełni energii i głodni nowych wyzwań oraz tych, którzy urlop, zamiast pod gruszą, spędzili "pod służbową komórką" i mają tego dosyć.