• Informacje na temat:

  samolot pasażerski na sprzedaz

Artykuły na temat: samolot pasażerski na sprzedaz
 • Nie brakuje ofert dla Polaków

  ...swojego szefa Bruce'a Dickinsona, wokalisty Iron Maiden, zakłada firmę oferującą naprawę i remont dużych samolotów pasażerskich. W ciągu najbliższego półtora roku w południowej Walii powstanie więc...

 • Airbus kończy produkcję A380 - największego samolotu pasażerskiego na świecie

  Ten rozwój wydarzeń i tę decyzję można było przewidzieć. W 2021 roku Airbus zaprzestanie produkcji modelu A380, największego samolotu pasażerskiego na świecie. Zakończenie produkcji zagraża od 3 tys. do 3,5 tys. miejsc pracy

 • Pierwszy ze stu zakontraktowanych przez Iran samolotów pasażerskich Airbusa wylądował w czwartek na lotnisku w Teheranie. Maszyna przyleciała z siedziby koncernu w Tuluzie w południowo-zachodniej Francji.

 • Nastroje na rynkach akcyjnych początkiem nowego tygodnia są całkiem pozytywne. Na Wall Street wzrosty są bardzo pokaźne, nawet ze względu na silne cofnięcie spółki Boeing, po katastrofie samolotu pasażerskiego w Etiopii. Wcześniej w trakcie sesji azjatyckiej obserwowaliśmy gigantyczne odbicie po silnych piątkowych spadkach.

 • Lotnicze przewozy pasażerskie to wielki sukces tej dekady. Nie można tego powiedzieć o przewozach towarów - polskie cargo lotnicze, mimo sporego potencjału, stanowi znikomą część europejskiego rynku.

 • LOT może przewieźć do 30 mln pasażerów

  PLL LOT zamówiły kolejnych sześć samolotów typu Boeing 737 MAX 8, co oznacza, że do końca 2019 r. spółka będzie w sumie miała 12 takich maszyn - poinformował we wtorek PAP dyrektor biura komunikacji korporacyjnej LOT Adrian Kubicki. - Do roku 2027, kiedy ma ruszyć Centralny Port Komunikacyjny, PLL LOT może się przenieść do nowego portu z liczbą pomiędzy 20 a 30 mln pasażerów - mówi PAP prezes

 • Niemcy: Lufthansa daje 200 mln euro za Air Berlin

  Coraz więcej wiadomo o podziale masy spadkowej po linii Air Berlin, która w sierpniu ogłosiła niewypłacalność. Największe szanse na przejęcie jej lwiej części ma Lufthansa.

 • Nowe grupy podatników będą musiały w 2015 r. zainstalować kasy fiskalne

  Nowe grupy podatników, którzy świadczą usługi na rzecz konsumentów będą musiały 1 marca 2015 r. zainstalować kasy fiskalne. Chodzi m.in. o lekarzy, czy fryzjerów, którzy do tej pory korzystali ze zwolnienia z tego obowiązku.

 • Lekarze i m.in. fryzjerzy będą instalować kasy fiskalne - bez względu na obroty

  Minister finansów podpisał rozporządzenie, które przewiduje, że m.in. lekarze, fryzjerzy i doradcy podatkowi muszą zainstalować kasy fiskalne. Wiceszef resortu Janusz Cichoń zaznaczył, że podatnicy będą mieli czas na dostosowanie się do zmian.

 • Podatki: Nowa ordynacja robiona na raty

  Ministerstwo Finansów zrealizuje obietnicę Ewy Kopacz o nowych przepisach podatkowych w dwóch etapach - pisze "Dziennik Gazeta Prawna". W przyszłym roku m.in. wszyscy lekarze i fryzjerzy zainstalują kasy fiskalne.