• Informacje na temat:

  samolot prezydencki

Artykuły na temat: samolot prezydencki
 • Biznes według Bransona

  ...kosmicznym? - Samolot matka jest już gotowy i zostanie oblatany w przyszłym miesiącu. Moje statki kosmiczne są jeszcze w budowie. Pierwszy z nich wystartuje w dziewiczy lot w ciągu roku. Mam nadzieję(...) w kosmosie. Pasażerowie będą wynoszeni na 18 kilometrów przez samolot matkę. Następnie, od samolotu oddzieli się statek kosmiczny. Astronauci będą mogli odpiąć pasy i unosić się wewnątrz statku...

 • Podczas weekendu odbył się szczyt G20, na którym spotkały się najważniejsze osoby świata finansów. Nie doczekaliśmy się jednak przełomowych komunikatów, ani obszernej debaty dotyczącej polityki monetarnej, czy fiskalnej. Uwaga skupiała się raczej na potrzebie podjęcia strukturalnych reform celem ożywienia wzrostu gospodarczego oraz odwrócenia tendencji antyglobalizacyjnych.

 • Wenezuela będzie sprzedawać na granicy swą tanią benzynę za dewizy

  Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro ogłosił w piątek, że od poniedziałku jego kraj rozpoczyna sprzedaż za zagraniczne waluty, w tym kolumbijskie peso, swej benzyny przemycanej na wielką skalę przez liczącą 2 219 kilometrów granicę.

 • ZUS zły: Nienawidzą go wszyscy, nawet jego pracownicy

  Nienawidzimy państwa i jego instytucji. A najbardziej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Nienawidzą go wszyscy: pracodawcy, pracownicy, emeryci. Nawet sami jego pracownicy.

 • Ostra reakcja Rosji na nowe sankcje USA

  Nowe sankcje amerykańskie wobec Rosji są działaniem wrogim i nieprzewidywalnym, przynoszącym szkodę wzajemnym stosunkom - ocenił w piątek rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. Zapowiedział, że Moskwa odpowie na nie zgodnie z zasadą wzajemności.

 • PKB południowoamerykańskiego państwa wystrzeli w górę. Gujana eksploduje dzięki ropie

  Podobnie było w Polsce z gazem łupkowym. Nagle się okazało, że niezależność energetyczna jest o krok. U nas nic z tego nie wyszło. Tam ma być inaczej.

 • Jesteśmy w podatkowym ogonie Europy

  Obecna administracja otwarcie przyznaje, że nie ma najmniejszych szans na zwiększenie kwoty wolnej od podatku dochodowego, a o jego likwidacji nawet nie ma mowy. Jednocześnie rząd nie radzi sobie z procesem emigracji, nie tylko indywidualnej, ale także biznesowej. Dane mówiące o 1,25 mln Polaków chcących wyjechać z kraju w ciągu najbliższego roku mają swoje odbicie również wśród przedsiębiorców.

 • Księstwo Lubińskie. Boje o KGHM toczą się bez względu na to, kto rządzi

  Dolny Śląsk nie istnieje bez KGHM, a KGHM bez Dolnego Śląska. Nie ma w Polsce drugiej takiej spółki. Boje o nią toczą się bez względu na to, kto rządzi.

 • Loty najważniejszych osób bez ubezpieczeń

  Loty najważniejszych osób w państwie nie są ubezpieczane, tak jak zwykłe loty cywilne. Jest tak zarówno w Polsce, jak i w innych państwach - twierdzą eksperci. Według MON, zazwyczaj to dysponent maszyny, w tym wypadku Kancelaria Prezydenta, odpowiada za ubezpieczenie lotu.