• Informacje na temat:

  samolot prezydenta rosji

Artykuły na temat: samolot prezydenta rosji
 • Rosyjska Federalna Agencja Transportu Lotniczego (Rosawiacja) poinformowała o wprowadzeniu od 14 listopada zakazu latania do Rosji samolotów egipskich linii lotniczych Egypt Air. Egipski przewoźnik obsługiwał połączenie Kair - Moskwa - podała agencja Interfax.

 • Rosja nie chce już budowy Gazociągu Tureckiego

  Rosja zawiesza realizację projektów inwestycyjnych z Turcją. Poinformował o tym minister rozwoju gospodarczego Aleksiej Ulukajew. Wśród projektów, które znalazły się na "czarnej liście" jest między innymi budowa Gazociągu Tureckiego (tzw. Turecki Potok), biegnącego po dnie Morza Czarnego.

 • Rosja i Turcja idą na wojnę gospodarczą. Jak informuje agencja Interfax, w obu krajach stracą na tym przedsiębiorcy i przeciętni obywatele. Moskwa, w związku z zestrzeleniem jej samolotu, zamierza ograniczyć współpracę handlową i inwestycyjną z Ankarą.

 • Rosja opublikowała "czarną listę" tureckich towarów. W sobotę prezydent Władimir Putin podpisał dekret nakładający sankcje na Turcję. W ten sposób Moskwa zareagowała na zestrzelenie rosyjskiego samolotu przez tureckie myśliwce.

 • Ostra reakcja Rosji na nowe sankcje USA

  Nowe sankcje amerykańskie wobec Rosji są działaniem wrogim i nieprzewidywalnym, przynoszącym szkodę wzajemnym stosunkom - ocenił w piątek rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. Zapowiedział, że Moskwa odpowie na nie zgodnie z zasadą wzajemności.

 • Śmierć parmezanu... Mnożą się antyrosyjskie żarty

  Niszczenie importowanej żywności w Rosji spowodowało wysyp żartów wymierzonych w moskiewski aparat władzy.

 • Polska firma wozi odrzutowcami milionerów z Rosji i USA. Również w Polsce rośnie zainteresowanie prywatnymi lotami

  Prywatne loty cieszą się coraz większą popularnością. Rośnie liczba zamożnych osób, które za możliwość komfortowego przelotu są w stanie dużo zapłacić. W Polsce liczbę prywatnych samolotów latających na długich zasięgach, szacuje się na ok. 30. Ich właściciele często oddają je do zarządzania prywatnym firmom. Polska firma Jet Story wozi odrzutowcami milionerów z Rosji czy USA.

 • G20: Tylko rynki złamią opór Putina?

  Podczas szczytu G20 w australijskim Brisbane przywódcy najbogatszych państw świata wzywają Rosję, by przestała wspierać separatystów na wschodzie Ukrainy.