• Informacje na temat:

  samolot świata

Artykuły na temat: samolot świata
 • Cathay Pacific zatrudni w Krakowie 100 pracowników

  ...100 pracowników zatrudnią linie lotnicze Cathay Pacific Airways z Hongkongu w Globalnym Centrum Kontaktu, które zostanie uruchomione z początkiem kwietnia w Krakowie. Biuro będzie obsługiwać klientów z całego świata, w tym głównie z Europy i Afryki.

 • Pierwszy od pół wieku samolot pasażerski japońskiej produkcji odbył swój pierwszy lot testowy. Maszynę eskortowały dwa myśliwce japońskich sił powietrznych.

 • Big City Life, czyli dzień z życia "czerwonych szelek"

  ..."Cityboy", jako jedna z niewielu książek poruszających sprawy świata finansjery w Londynie (aut: Geraint Anderson) wywołała prawdziwą burzę medialną zarówno wokół autora, jak i stylu życia pracowników wielkich banków i funduszy inwestycyjnych.

 • Dookoła świata bez paliwa!

  Kolejny lot próbny zakończony sukcesem i nadzieje na szybki start w podróż dookoła globu. Twórcy samolotu zasilanego wyłącznie energią słoneczną mają powody do radości.

 • Dolnośląskie: Rekrutacja pracowników do fabryki serwisowania silników lotniczych

  ...etap, który ma się zakończyć w 2020 r., to budowa specjalistycznej komory do testowania silników samolotowych. Głównym przeznaczeniem zakładu będzie serwisowanie silników typu GEnX 2B, a w kolejnych latach również typu GE 9X, stosowanych w silnikach samolotów Boeing 747-8 oraz 777-X. Aktualnie w komercyjnym użyciu działa ponad 400 silników GEnX 2B. Od 2021 roku do zakładu trafiać będą też...

 • Od samolotów do śmigłowców - świętują 100-lecie powstania zakładu

  Finmeccanica-AgustaWestland świętuje 100. rocznicę produkcji lotniczej w Wielkiej Brytanii. Zakład Westland Aircraft powstał w 1915 roku w Yeovil w południowo-zachodniej Anglii.

 • Nietypowe benefity oferowane pracownikom

  ...lokomocji są odrzutowce i jachty. Samolot dla prezesów międzynarodowych korporacji może być narzędziem zrozumiałym. Firmowy jacht morski można potraktować już jako ekstrawagancję. Z takiego benefitu mógł(...) "Bogactwo świata benefitów" w portalu wynagrodzenia.pl.

 • Jak mistrz świata Formuły 1 stał się (niesłusznie) bohaterem afery podatkowej

  Ze względu na duże obciążenia podatkowe coraz więcej znanych ludzi, m.in. polityków, sportowców i biznesmenów, przenosi swoje centra biznesowe do atrakcyjnych jurysdykcji podatkowych. Na taki krok zdecydował się także Lewis Hamilton, przez co został wrzucony przez media do jednego worka z bohaterami afery Paradise Papers. Sęk w tym, że struktury prawne, z których Hamilton skorzystał na Wyspie Man, nie są nielegalne.

 • ​Do 1000 dolarów za dniówkę!

  Bituminy występują w wielu rejonach świata, ale największe znane złoża znajdują się w północnej części prowincji Alberta. W tutejszych piaskach bitumicznych (zwanych oil sands ) znajduje się około(...) agencji. Ich oferta skierowana jest nie tylko dla mieszkańców Kanady, lecz do wszystkich zainteresowanych z całego świata. W zagłębiu bitumicznym wszyscy dobrze zarabiają, i to niezależnie gdzie pracują...

 • PLL LOT: ponad tysiąc chętnych na pilotów naszych samolotów

  Ponad tysiąc kandydatów z różnych stron świata zgłosiło się do ogłoszonego w czerwcu przez PLL LOT naboru na pilotów; 90 proc. zgłoszeń jest z Europy, ale są także z USA czy Nowej Zelandii - poinformowała w czwartek spółka. Przewoźnik potrzebuje 300 pilotów.