• Informacje na temat:

  samoloty amerykańskie

Artykuły na temat: samoloty amerykańskie
 • Czarna wizja rynku pracy: Etat tylko dla najlepszych. Reszta z nas będzie wegetować

  ...moment ulice zapełnią bezzałogowe auta i busy, w powietrze, obok dronów, wzniosą się także bezzałogowe samoloty pasażerskie. Na lotniskach, dworcach, w urzędach zamiast ludzkiej obsługi będą się...

 • MON odrzuciło oferty na samoloty do przewozu VIP-ów

  Inspektorat Uzbrojenia MON odrzucił obie oferty, które złożono na dostawę samolotów średniej wielkości do przewozu najważniejszych osób w państwie - poinformowało w czwartek ministerstwo. Oferty były za drogie i nie spełniły wymogów formalnych.

 • Edynburg - tu warto szukać pracy

  .... W stolicy Szkocji ulokowane jest też centrum obsługi klienta amerykańskiego potentata w handlu internetowym - firmy Amazon. Wśród znanych pracodawców należy wymienić DHL, Interlink Express czy Kerry Foods(...) grudnia). Samoloty z Polski lądują na lotnisku Edinburgh Airport oddalonym od miasta o około 13 km. Do centrum Edynburga łatwo dojedziemy autobusem. Na trasie z lotniska kursuje m.in. ekspresowy...

 • W najbliższych latach mogą napłynąć do Polski ważne inwestycje amerykańskie

  - W najbliższych latach powinny napłynąć na polski rynek ważne inwestycje amerykańskie; jest kilka sektorów, którymi amerykańskie firmy są bardzo zainteresowane - powiedział prezes Amerykańskiej Izby Handlowej (AmCham) w Polsce Tony Housh.

 • ...coraz bardziej wyrafinowane i niezależne. Samolot może być pilotowany przez automat, istnieją samoloty bezzałogowe. Kwestią czasu jest skonstruowanie podobnych samochodów i maszyn budowlanych. Już...

 • LOT bierze kurs na Newark. Czy nowe połączenia będą opłacalne?

  Narodowy przewoźnik wynajmuje samoloty i otwiera nowe połączenia. Pytanie brzmi: czy na tym nie straci.

 • Trump szykuje nowe cła, chiński MSZ zapowiada stanowcze środki

  - Chiny podejmą stanowcze środki, by bronić swoich interesów handlowych - zapowiedział w środę w Pekinie rzecznik chińskiego MSZ. Media podają, że amerykański prezydent Donald Trump szykuje cła na importowane z Chin produkty warte nawet 60 mld USD rocznie.

 • Szydło o samolotach dla VIP-ów

  Zakup odpowiednich samolotów dla najważniejszych osób w państwie był koniecznością; wreszcie do tego doszło - podkreśliła premier Beata Szydło. Ministerstwo Obrony Narodowej wybrało Gulfstream G-550.

 • LOT liczy na wysokie loty

  - Interesuje nas cały świat. Jesteśmy firmą globalną. Nie ma innej alternatywy dla przyszłości LOT-u, niż jego istotny rozwój. Mam tu na myśli kilkukrotny wzrost w stosunku do tego, co wypracowaliśmy w 2016 r. - powiedział w rozmowie z Interią prezes Polskich Linii Lotniczych LOT Rafał Milczarski.

 • LOT będzie współpracował z amerykańskim przewoźnikiem

  Polskie Linie Lotnicze LOT podpiszą porozumienie z liniami Alaska Airlines, dowiedziała się Informacyjna Agencja Radiowa. Amerykański przewoźnik obsługuje kilkadziesiąt połączeń krajowych i kilka zagranicznych.