• Informacje na temat:

  samoloty amerykańskie w polsce

Artykuły na temat: samoloty amerykańskie w polsce
 • Czarna wizja rynku pracy: Etat tylko dla najlepszych. Reszta z nas będzie wegetować

  Dużo roboty, mało rąk i głów, które mogłyby ją wykonywać. Wysokie pensje, poszanowanie dla każdego, kto będzie mógł i chciał pracować. Zwłaszcza dla starszych osób, bo to najcenniejsi pracownicy. Etaty zamiast śmieciówek, duża rola związków zawodowych, pracodawcy dbający o komfort pracowników. To jeden z możliwych scenariuszy mówiących o tym, w jaki sposób będzie wyglądał rynek pracy w Polsce A.D...

 • W najbliższych latach mogą napłynąć do Polski ważne inwestycje amerykańskie

  - W najbliższych latach powinny napłynąć na polski rynek ważne inwestycje amerykańskie; jest kilka sektorów, którymi amerykańskie firmy są bardzo zainteresowane - powiedział prezes Amerykańskiej Izby Handlowej (AmCham) w Polsce Tony Housh.

 • Edynburg - tu warto szukać pracy

  .... W stolicy Szkocji ulokowane jest też centrum obsługi klienta amerykańskiego potentata w handlu internetowym - firmy Amazon. Wśród znanych pracodawców należy wymienić DHL, Interlink Express czy Kerry Foods(...) grudnia). Samoloty z Polski lądują na lotnisku Edinburgh Airport oddalonym od miasta o około 13 km. Do centrum Edynburga łatwo dojedziemy autobusem. Na trasie z lotniska kursuje m.in. ekspresowy...

 • MON odrzuciło oferty na samoloty do przewozu VIP-ów

  Inspektorat Uzbrojenia MON odrzucił obie oferty, które złożono na dostawę samolotów średniej wielkości do przewozu najważniejszych osób w państwie - poinformowało w czwartek ministerstwo. Oferty były za drogie i nie spełniły wymogów formalnych.

 • LOT bierze kurs na Newark. Czy nowe połączenia będą opłacalne?

  Narodowy przewoźnik wynajmuje samoloty i otwiera nowe połączenia. Pytanie brzmi: czy na tym nie straci.

 • Szydło o samolotach dla VIP-ów

  Zakup odpowiednich samolotów dla najważniejszych osób w państwie był koniecznością; wreszcie do tego doszło - podkreśliła premier Beata Szydło. Ministerstwo Obrony Narodowej wybrało Gulfstream G-550.

 • LOT liczy na wysokie loty

  - Interesuje nas cały świat. Jesteśmy firmą globalną. Nie ma innej alternatywy dla przyszłości LOT-u, niż jego istotny rozwój. Mam tu na myśli kilkukrotny wzrost w stosunku do tego, co wypracowaliśmy w 2016 r. - powiedział w rozmowie z Interią prezes Polskich Linii Lotniczych LOT Rafał Milczarski.

 • Drony Orlik za 800 mln zł dla naszej armii

  W piątek 30 listopada podpisana została umowa między konsorcjum spółek Polskiej Grupy Zbrojeniowej a Inspektoratem Uzbrojenia MON na dostawę 12 Systemów Bezzałogowych Statków Powietrznych klasy taktycznej krótkiego zasięgu kr. ORLIK. Wartość umowy to 789,7 mln zł, przy zapisanej opcji na zakup kolejnych 4 zestawów.

 • Polska kupi 96 używanych myśliwców F-16? Zmieniłoby to układ sił wobec Rosji

  MON analizuje zakup 96 używanych myśliwców amerykańskich. Ich modernizacja miałaby się odbyć w Polsce. Jeśli plan zostanie zrealizowany, będziemy w czołówce sił powietrznych państw NATO. Zmieni się również układ sił w odniesieniu do Rosji, której kluczowym punktem doktryny wojennej jest zdobycie przewagi w powietrzu.

 • W lipcu i sierpniu samoloty LOT-u wożące pasażerów między Warszawą a Newark (w New Jersey, 8 km od Manhattanu) miały ponad 80-proc. obłożenie; przewoźnik spodziewa się, że w kolejnych miesiącach pasażerów może być jeszcze więcej - poinformował LOT. Od sierpnia na tej trasie latają Dreamlinery.