• Informacje na temat:

  samoloty eurolot

Artykuły na temat: samoloty eurolot
 • Eurolot od kwietnia przestanie latać z pasażerami

  Linia Eurolot będzie realizować swoje połączenia do końca marca. Osoby, które wykupiły bilety na rejsy po 31 marca dostaną albo 100 proc. zwrot kosztów zakupu biletu lub będą mogły zmienić rezerwację. Ministerstwo skarbu zapowiada, że spółka finalnie zostanie zlikwidowana.

 • Ostatni dzień Eurolotu

  Ostatnie chwile Eurolotu. Polski przewoźnik na wtorek zaplanował ostatnie rejsy. Jego samoloty latały przede wszystkim do polskich miast, ale także do innych krajów Europy Środkowej. Od dawna firma borykała się z problemami finansowymi. Na początku lutego spółka kontrolowana przez Skarb Państwa ogłosiła, że będzie funkcjonować tylko do końca marca.

 • Eurolot uruchomi w sezonie letnim połączenia do Chorwacji

  Linie lotnicze Eurolot od maja do października 2014 r. uruchomią połączenia z Warszawy, Poznania i Krakowa do Chorwacji - poinformował w poniedziałek przewoźnik.

 • Eurolot kupi dodatkowo sześć nowych Bombardierów Q400 NextGen

  Spółka Eurolot zdecydowała się zakupić dodatkowo sześć samolotów typu Bombardier Q400 NextGen - poinformował we wtorek przewoźnik. Samoloty te mają być dostarczone w 2013 r. W sumie Eurolot planuje mieć w połowie 2013 r. 14 tego typu maszyn.

 • Spółka Eurolot rozpocznie 3 września obsługę połączenia z Katowic do Gdańska. Loty będą wykonywane raz dziennie, popołudniami. Od listopada ub. roku do końca lipca na tej trasie latała linia OLT Express, która niedawno ogłosiła upadłość.

 • Linia lotnicza Eurolot w sezonie zimowym uruchomi nowe zagraniczne kierunki, zwiększy częstotliwość rejsów na niektórych trasach - poinformowała w czwartek PAP spółka. Będzie można polecieć m.in. do austriackiego Innsbrucku i włoskiej Werony.

 • Eurolot może mieć ok. 36 mln zł straty za 2012 r.

  Linie lotnicze Eurolot za ub.r. mogą odnotować ok. 36 mln zł strat według nieaudytowanych wyników finansowych - poinformowała w środę PAP dyrektor biura komunikacji społecznej w resorcie skarbu Magdalena Kobos. Dodała, że spółka chce uzyskać rentowność w br.

 • Eurolot w sezonie letnim uruchomi 15 nowych połączeń

  Eurolot w sezonie letnim uruchomi 15 nowych połączeń, zarówno krajowych, jak i zagranicznych - poinformował prezes Eurolotu Mariusz Dąbrowski. Podróżni będą mogli m.in. z Warszawy polecieć do Świnoujścia i chorwackiego Zadaru, a z Krakowa do Toskanii i Amsterdamu.

 • E. Kłopotowski: Polski rynek lotniczy po dwóch trzęsieniach ziemi. Oba z powodu OLT

  Upadek OLT Express, a tym samym likwidacja wielu krajowych połączeń lotniczych, to nie tylko strata dla pasażerów. Oznacza to też, że staną inwestycje związane z rozwojem mniejszych lotnisk w kraju. - Lukę po OLT może wypełnić tylko któryś z działających przewoźników: LOT lub Eurolot - uważa Eryk Kłopotowski, ekspert rynku lotniczego. - Próba wejścia nowej firmy na polski rynek będzie dla niej

 • Eurolotem z Krakowa do Chorwacji w dwie godziny

  W Krakowie ruszyły nowe połączenia lotnicze. Polskie linie Eurolot rozbudowały siatkę rejsów międzynarodowych z Małopolski o osiem nowych połączeń. Od dziś (12.06) z Krakowa można latać bezpośrednio do Zurychu i Hamburga. Od 6 czerwca samoloty Eurolotu startują z Kraków Airport do Amsterdamu, Florencji, Wilna i chorwackiego Dubrownika. Na piątek (15.06) w rozkładzie lotów przewoźnika zaplanowano