• Informacje na temat:

  samoloty rosyjskie

Artykuły na temat: samoloty rosyjskie
 • Czarna wizja rynku pracy: Etat tylko dla najlepszych. Reszta z nas będzie wegetować

  ...moment ulice zapełnią bezzałogowe auta i busy, w powietrze, obok dronów, wzniosą się także bezzałogowe samoloty pasażerskie. Na lotniskach, dworcach, w urzędach zamiast ludzkiej obsługi będą się...

 • SIPRI: Sankcje służą rosyjskiej zbrojeniówce

  Koncerny zbrojeniowe koncentrują się na własnym rynku. Wychodzi to na dobre rosyjskiej zbrojeniówce.

 • Tam wciąż szukają ludzi do pracy. Za niemałe pieniądze

  ...angielskiego, szwedzkiego lub rosyjskiego. Liczą bowiem nie na tymczasową, a na dłuższą współpracę - informuje Renata Ridgway z agencji rekrutacyjnej Centromed. Oblicz swoją płacę netto. Sprawdź, ile(...) nadbałtyckiego kraju na podbój zagranicznych rynków wyruszają m.in. telefony, samochody czy samoloty popularnych marek. Do niedawna ekonomiści zwracali uwagę na stosunkowo szybkie wychodzenie Kraju Trzech...

 • Władze Rosji rozważają uruchomienie produkcji sterowców. Część rosyjskich ekspertów twierdzi, że ten typ statków powietrznych może wypełniać zadania, z którymi nie radzą sobie samoloty i śmigłowce.

 • Od czerwca LOT uruchomi połączenie na drugie lotnisko w Moskwie

  PLL LOT od czerwca tego roku uruchomią nowe połączenie na lotnisko Domodiedowo, drugie w Moskwie obok lotniska Szeremietiewo, na które również latają samoloty tej linii; w ciągu ostatniego roku między Warszawą a Moskwą podróżowało ponad 105 tys. pasażerów - podała w środę spółka.

 • Rosyjska Federalna Agencja Transportu Lotniczego (Rosawiacja) poinformowała o wprowadzeniu od 14 listopada zakazu latania do Rosji samolotów egipskich linii lotniczych Egypt Air. Egipski przewoźnik obsługiwał połączenie Kair - Moskwa - podała agencja Interfax.

 • Wczorajszy dzień upłynął pod znakiem wyprzedaży, która przetoczyła się przez większość światowych rynków kapitałowych. Giełdy za oceanem traciły od 1.5-2 proc. Tak silnych spadków nie obserwowaliśmy na amerykańskim parkiecie od przełomu lipca i sierpnia. Przyczyn gwałtownej korekty należy upatrywać z jednej strony w doniesieniach o ryzyku wprowadzenia w Rosji kontrsankcji polegających na możliwości wywłaszczenia zagranicznych inwestorów, wedle uznania rosyjskich władz.

 • Chcą importować polskie jabłka

  Nowy ambasador Indonezji w Polsce Peter F. Gontha zapowiada, że będzie zabiegać o co najmniej dwukrotne zwiększenie wymiany handlowej z Polską. W rozmowie mówi o budowie statków w polskich stoczniach, imporcie jabłek, nabiału czy autobusów z Polski.

 • Woźniak: Całkowicie zmienić architekturę dostaw gazu do Polski

  - Trzeba całkowicie zmienić architekturę dostaw gazu do Polski; dostawy z kierunków wschodnich są kompletnie niewiarygodne i niepewne - powiedział były minister gospodarki Piotr Woźniak.

 • Poranny, wtorkowy handel nie przynosi większych zmian na wycenie PLN, pomimo podbicia awersji do ryzyka na rynkach. Wyjątek stanowi jednak zestawienie CHF/PLN, gdzie obserwowaliśmy ok. 6-gr ruch. Polska waluta wyceniana jest przez rynek następująco: 4,2748 PLN za euro, 3,6061 PLN wobec dolara amerykańskiego, 3,7315 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 4,8612 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 3,298 proc. w przypadku obligacji 10-letnich.