• Informacje na temat:

  samsung fabryki

Artykuły na temat: samsung fabryki
 • ...7 mln 860 tys. zł dołoży budżet państwa w latach 2012-2013 do rozbudowy należącej do Samsung Electronics Poland fabryki pralek i lodówek we Wronkach - podał we wtorek CIR. Dzięki inwestycji powstanie ok. 250 miejsc pracy.

 • Polska pobiła Włochy i jest liderem Europy

  - Polska jest europejskim liderem w produkcji i eksporcie sprzętu AGD - powiedział w czwartek wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński w fabryce Samsung Electronics Poland Manufacturing we Wronkach (wielkopolskie).

 • Centrum Badawczo-Rozwojowe Samsung Polska otwiera nowe biuro w Krakowie

  Południowokoreański koncern Samsung otworzył w środę nowe centrum badawczo-rozwojowe w Krakowie. Placówka zatrudnia obecnie kilkudziesięciu specjalistów i w ciągu najbliższych miesięcy planuje podwojenie ich liczby.

 • Zakup przez spółkę BSH Bosch Siemens Hausgeraete części mienia będącej w upadłości wrocławskiej fabryki sprzętu AGD FagorMastercook nie doprowadzi do ograniczenia konkurencji - uznał UOKiK i wydał zgodę na przejęcie zakładów przez niemiecką firmę. Przedwstępna umowa na kupno wrocławskiej fabryki została podpisana 17 kwietnia - Bosch zapłaci za nią 90 mln zł, a w jej modernizację ma zainwestować

 • MG: Samsung, PGW oraz TJX zainwestują w Polsce 560 mln zł

  Blisko 560 mln zł przeznaczą firmy Samsung Electronics Poland Manufacturing, Pittsburgh Glass Works i TJX European Distribution na swoje nowe inwestycje na terenie Polski - podał resort gospodarki w komunikacie. Inwestorzy zapowiadają również zatrudnienie ponad 1400 pracowników.

 • Continental rozważa inwestycję w produkcję akumulatorów do samochodów elektrycznych. Niemiecki koncern chce w ten sposób rywalizować na rynku z firmami z Azji i USA.

 • ​Podkarpackie: 250 osób znajdzie pracę w rozbudowanym zakładzie MTU

  ...o lokalizacji fabryki w Polsce podyktowana była m.in. optymalnymi warunkami logistycznymi oraz potencjałem sektora AGD w naszym kraju. Inwestor nie informuje, jaki jest szacowany koszt powstania nowej fabryki. Firma doradcza JP Weber analizowała dla Dongjin ok. 20 lokalizacji w Wielkopolsce, w tym także w obrębie Poznania. Ostatecznie wybór padł na teren dawnej chodzieskiej fabryki mebli Europol. Dongjin...

 • 60 000 ludzi na bruk. W to miejsce roboty!

  Foxconn Technology Group, dostawca Apple i Samsunga, zwolnił 60 000 robotników zastępując ich robotami. Ruchy w tej skali możliwe są tylko w Chinach...

 • Bolączka Węgier - podobna jak w Niemczech i Polsce

  ...dysponowały prawie 50 tys. nieobsadzonych miejsc pracy. Audi, Bosch, Continental, Lego, Mercedes, Opel i Samsung należą do dużych zagranicznych przedsiębiorstw zatrudniających na Węgrzech tysiące(...) węgierską gospodarkę, ale inwestycje, które nam naprawdę leżą na sercu, to te, których dokonali sami Węgrzy - zastrzegał pod koniec marca na otwarciu nowej węgierskiej fabryki we wschodniej części kraju...

 • Bruksela wydała zgodę na wielkie połączenie na rynku AGD

  Komisja Europejska poinformowała w poniedziałek, że zezwoliła na przejęcie producenta AGD Indesit przez jego amerykańskiego rywala Whirlpool. W Polsce spółki te zatrudniają siedem tysięcy osób.