• Informacje na temat:

  sędzia zarobki

Artykuły na temat: sędzia zarobki
 • Zarobki i koszty życia na Islandii

  ...euro. Zarobki na przestrzeni ostatnich 18 lat wzrosły o ponad 340 proc. Wysokość wynagrodzeń na Islandii jest zróżnicowana w zależności od grupy zawodowej oraz płci. Pracując na tych samych(...) Wynagrodzeń w 2016 roku w Polsce w tych zawodach zarobki były znacznie niższe. Mediana wynagrodzeń sędziów w 2016 roku wyniosła 2206 euro (9507 zł), lekarzy 784 euro (3380 zł), architektów 1102 euro...

 • Bez ofert w drugim przetargu na SKOK Wołomin

  Sąd Rejonowy w Warszawie zobowiązał w poniedziałek syndyka SKOK Wołomin do poddania pod głosowanie na radzie wierzycieli uchwały o odstąpieniu od jego sprzedaży. Sąd poinformował, że w drugim przetargu na zakup upadłego SKOK Wołomin do Sądu nie wpłynęły oferty kupna.

 • Jakie zarobki w komisji wyborczej?

  ...członkami komisji okręgowych i rejonowych mogą być tylko sędziowie.  Ile powinieneś zarabiać? Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi. Patrycja Tryka...

 • ZUS kwestionuje pensje pracowników. Sprawą zajmie się TK

  Przedsiębiorcy protestują przeciwko mieszaniu się organu rentowego w płace zatrudnianych osób. Sprawą zajmie się Trybunał Konstytucyjny.

 • Sędziowie dostali po kieszeni. Walczą o pieniądze w Luksemburgu

  Sędzia musi zarabiać godnie i nie należy mu bez powodu obniżać wynagrodzenia. Nie oznacza to jednak, że w razie załamania się krajowej gospodarki nie można robić oszczędności na trzeciej władzy. To(...) wątpliwości, da odpowiedź, w jakim stopniu instytucje europejskie mogą ingerować w krajowe regulacje dotyczące wymiaru sprawiedliwości. Oszczędności na sędziach Sprawa ma swój początek w 2014 r. We...

 • Przybywa Polaków zdecydowanych na ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Osobiste bankructwo bywa jedynym sposobem na pozbycie się dużych i przeterminowanych zobowiązań.

 • ZUS z zielonym światłem do kontroli firm

  ...niezbędne do dokładnego wyjaśnienia stanu faktycznego - podkreślił w uzasadnieniu wyroku Grzegorz Jędrejek, sędzia TK. Zdaniem TK bezpodstawny był także zarzut sądu pytającego, że ZUS nie kwestionował...

 • Poradnik dla zadłużonych (odc. 9): Czy opłaca się ogłoszenie upadłości konsumenckiej? O, tak!

  Bardzo rzadko chwalę pracę naszych parlamentarzystów. Zwykle tworzone z ich udziałem akty prawne zawierają poważne mankamenty, lub okazują się totalnymi porażkami. Powyższa, niełaskawa opinia nie dotyczy ustawy z 29 sierpnia 2014 r., która wprowadziła zasadnicze zmiany w przepisach regulujących warunki uzyskania upadłości konsumenckiej.

 • Wynagrodzenia sędziów piłkarskich w Polsce i Europie

  Wielu młodym „podwórkowym” piłkarzom marzy się wielka kariera na miarę Roberta Lewandowskiego, Leo Messiego czy Cristiano Ronaldo. Zawód ten wymaga jednak oprócz talentu i zaangażowania również wiele szczęścia. Jak zatem związać swoją przyszłość zawodową z piłką nożną, nie zostając graczem? Można spróbować swoich sił jako sędzia piłkarski. Przyjrzyjmy się bliżej tej profesji.

 • Odszkodowania: Kompensata, czyli nieudana reanimacja nieboszczyka

  Coraz mniej jest pokrzywdzonych, którzy otrzymują pieniądze od państwa. To efekt "naprawy" przepisów przeprowadzonej rok temu. Szwankuje głównie informacja.