• Informacje na temat:

  serial ponad wszystko

Artykuły na temat: serial ponad wszystko
 • A ty masz punkty za pochodzenie?

  ...wyższych uczelni. Więc - mówiąc brzydko - schowaj dyplom i szoruj do garów, kochanie. Twój tatuś jest nikim, mama ogląda seriale, a ty masz krzywy zgryz(...). Wówczas i kariery były szybkie, można rzec - ponaddźwiękowe. Dwudziestoparolatkowie, którzy po roku czy dwóch latach zostawali dyrektorami finansowymi, prezesami, tkwią...

 • Wrocławscy policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który uwodził kobiety, a następnie wyłudzał od nich pieniądze. Nowy "Tulipan" uszukał kilka kobiet - ostatnia z poszkodowanych straciła ponad 40 tys. zł. Podejrzany był już wcześniej karany za takie przestępstwa.

 • Do 2021 roku 5 mln Polaków będzie miało telewizor 4K

  Ponad 60 proc. osób postrzega 4K jako technologię przełomową. Blisko jedna trzecia planuje kupić telewizor z tą technologią - wynika z badań Orange Polska. Telekom szacuje, że do 2021 roku taki sprzęt będzie mieć już 5 mln Polaków, a 4K wyprze z rynku technologię HD. Dlatego Orange już dziś stawia na rozwój oferty. Dzięki współpracy z platformą Netflix i kanałem sportowym Eleven Sports dostarczy

 • Kurs Cyfrowego Polsatu po otwarciu środowej sesji spada o ponad 5 proc. EBOiR sprzedał w procesie przyśpieszonej budowy księgi popytu połowę swojego udziału w Cyfrowym Polsacie, czyli akcje stanowiące 2,48 proc. kapitału zakładowego spółki. Na zamknięciu sesji walor stracił 5,85 proc. i kosztował 24,15 zł.

 • Netflix wkrótce w Polsce: Underwood kontra Mostowiakowie. Kogo będziemy oglądać?

  Czy Netflix zrobi z polską telewizją to, co bohater serialu "House of Cards" z politycznymi wrogami? Bliski start serwisu w Polsce cieszy widzów. Rynek telewizyjny powinien zacząć się bać.

 • Na wykresie eurodolara można doszukać się w pierwszej kolejności trendu zwyżkowego biegnącego od 13 kwietnia - co wymagałoby połączenia dołków z tego właśnie dnia, a następnie z 27 maja. Po 27 maja trend ten się zaostrzył, zaś nowa tendencja była (w pewnym przybliżeniu) testowana 1 czerwca, później ok. 5 czerwca i dzisiaj. Widać było schodzenie do 1,1150, ale wygląda na to, że w tej okolicy notowania się obroniły, jak to już sugerowaliśmy rano. Teraz mamy ok. 1,1220-40, co dawać może pewną...

 • Nowe prawa konsumentów: Oglądanie filmów w płatnych serwisach możliwe też za granicą

  Już w przyszłym roku mają zniknąć blokady, które dziś uniemożliwiają oglądanie za granicą filmów w płatnych serwisach. Osoby, które zakupią online wadliwe aplikacje czy pliki muzyczne, zyskają też więcej praw w starciu ze sprzedawcami.

 • Drużyna za miliard

  Fenomen Roberta Lewandowskiego i całej reprezentacji futbolowej trenera Adama Nawałki nie mieści się już wyłącznie w ramach sportowych. Mamy do czynienia ze zjawiskiem popkulturowym, za którym idą coraz większe pieniądze. Według ekspertów wartość marketingowa pierwszej jedenastki zbliżyła się już do 1 mld złotych.

 • Kurski: TVP mówi prawdę o Polsce. Propaganda jest skuteczna tylko w monopolu

  - Nawet jak nie jesteśmy ideałem prawdy, to jesteśmy jej bliżsi niż nadawcy komercyjni - mówi w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" prezes TVP Jacek Kurski.

 • Discovery oraz Viacom podjęły rozmowy ws. przejęcia Scripps Networks Interactive

  Discovery Communications oraz Viacom podjęły oddzielne rozmowy ws. przejęcia Scripps Networks Interactive - podał Bloomberg, powołując się na nieoficjalne źródła. Scripps to właściciel TVN.