• Informacje na temat:

  serwis pogodowy

Artykuły na temat: serwis pogodowy
 • Gdy pogoda przeszkadza dotrzeć do pracy

  ...nie usprawiedliwia spóźnienia. Nieobecność trzeba zgłosić Pracownik musi pamiętać, że spóźnienie lub nieobecność z powodu utrudnień pogodowych nie zwalnia go z obowiązku jak najszybszego(...). U. nr 60, poz. 281 ze zm.). autor: Agata Barczewska Gazeta Podatkowa Nr 637 z dnia 2010-02-15 GOFIN podpowiada Szukasz pracy? Przejrzyj oferty w naszym serwisie...

 • W ostatnich tygodniach ferie zimowe były popularnym tematem wśród internautów

  Ferie zimowe były jednym z hitów polskiego internetu ostatnich tygodni. Pisano o nich w kontekście zarówno warunków pogodowych, jak i pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Większość wzmianek ukazała się na portalach o profilu ogólnoinformacyjnym. Cennym źródłem informacji o sposobach organizowania wypoczynku był Facebook.

 • E-turystyka daje zarobić

  ...mln zł dotacji otrzymała firma InnovaWeb z Rybnika (woj. śląskie) na stworzenie społecznościowego serwisu turystycznego OpenTravel.com Ile trzeba zainwestować? Tego typu przedsięwzięcie jest niestety kosztowne. Należy się liczyć z kapitałem inwestycyjnym w granicach około 800 tys. zł. Główne koszty to założenie serwisu, zakup oprogramowania, praca programisty, który musi założyć platformę...

 • Interia z 20 mln internautów i największymi wzrostami na rynku portali

  Ponad 20 mln użytkowników odwiedziło w marcu br. strony i aplikacje Grupy Interia. W porównaniu do wyników sprzed roku Interia zdobyła o prawie 1,6 mln odwiedzających więcej i jako jedyny polski portal odnotowała wzrosty oglądalności.

 • Bezrobocie spada, bo...

  Szukasz pracy? Przejrzyj oferty w serwisie Praca INTERIA.PL...

 • Choć wersja systemu operacyjnego Android dla telewizorów pojawiła się w czerwcu 2014 roku, to w sklepie Google Play Store wciąż nie ma zbyt wielu polskich aplikacji. Brakuje np. Playera TVN.

 • Stopa bezrobocia w październiku wzrosła do ok. 11,6 proc. - Ostrowska, MPiPS

  ...- Wszystko wskazuje na to, że stopa bezrobocia w październiku wzrosła do ok. 11,6 proc. Wzrost w tym okresie nie jest zaskakujący, gdyż wynika z czynników sezonowych - powiedziała PAP Ostrowska. Szukasz pracy? Przejrzyj oferty w serwisie Praca INTERIA.PL - Kolejne miesiące przyniosą zapewne pogorszenie warunków pogodowych, co przełoży się na stopniowy, ale powolny wzrost bezrobocia. To, jak...

 • Inwestycja w Tanzanii

  Firma Feerum wiodący producent kompleksowych elewatorów zbożowych w Polsce działający także na rynkach eksportowych, rozpoczęła inwestycje w Tanzanii.

 • Naukowcy z AGH zbadali smog w domu?

  Jednym z zachowań rekomendowanych w czasie epizodów smogowych jest pozostawanie w domach. Badania przeprowadzone wspólnie przez Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie i Krakowski Alarm Smogowy potwierdzają, że stężenia pyłów wewnątrz budynków są niższe, choć i tak pozostają na wysokim poziomie.

 • Świąteczne podróże z PKP Intercity

  PKP Intercity intensywnie przygotowuje się do obsługi podróżnych w okresie okołoświątecznym. Przewoźnik będzie wzmacniać pociągi dodatkowymi wagonami, a podróżni będą mogli liczyć na pomoc informatorów mobilnych na dworcach.