• Informacje na temat:

  serwisy aukcyjne

Artykuły na temat: serwisy aukcyjne
 • Chcesz dorobić? Spróbuj sił na portalach aukcyjnych lub ogłoszeniowych. Na serwisie aukcyjnym musisz ponieść opłatę za wystawienie oraz uiścić ustalony procent od sprzedaży (zwykle w granicach 5-8%). Dlatego ustalając ceny, należy to wkalkulować. Serwisy ogłoszeniowe zwykle nie pobierają takiej opłaty, jednak są mniej bezpieczne, bo nie gwarantują...

 • ...kupnie samochodu wizyta u notariusza nie jest konieczna, ale aby kupujący mógł zarejestrować pojazd, musi przedstawić pisemną umowę, którą zawarł ze sprzedającym. 3. Serwisy aukcyjne zwykle informują...

 • Co pewien czas serwisy informacyjne pełne są doniesień o wycieku danych. Dotyczy to zarówno wielkich korporacji, małych firm, jak i organów państwa. We wrześniu 2014 r. niemal 5 milionów loginów oraz haseł do popularnego serwisu Gmail zostało upublicznionych na rosyjskim forum zajmującym się bezpieczeństwem.

 • Handel: Porównywarki cenowe dają oszczędzić kilkaset złotych miesięcznie

  Internetowe porównywarki cen to coraz częściej wykorzystywane narzędzie. Dzięki zestawieniu cen różnych produktów z e-sklepów można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

 • Odsetek kupujących online rośnie z roku na rok. W tym roku prezenty przez internet nabędzie 81,6 proc. Polaków - wynika z badania PayPal/GfK. Zdecydowana większość użyje do tego smartfona lub tabletu. W okresie przedświątecznym "zarabiają" też cyberprzestępcy. Do kradzieży pieniędzy lub poufnych danych wykorzystują niewiedzę, pośpiech i nieostrożność użytkowników.

 • Powiew dawnych czasów, czyli rynek rzemiosła artystycznego

  Szkatułka, podpórka do książek, chochelka do ponczu, wazonik, patera czy szczotka do okruchów z szufelką. Polski rynek rzemiosła artystycznego oferuje prawdziwe cuda z historią, z których stworzyć można niebanalną i jednocześnie bardzo praktyczną kolekcję. A przy tym nie wydać majątku.

 • Zagrożenie cyberatakiem na firmy rośnie. Cyberprzestępcy szukają nowych punktów dostępu

  Cyberprzestępcy nieustannie doskonaloną swoje umiejętności. Wraz z rozwojem technologicznym przybywa też obszarów, które można wykorzystać do ataku na organizację. W dużym przedsiębiorstwie potencjalnych miejsc jest 150-200 - wynika z wyliczeń Deloitte. Żeby ograniczać zagrożenie, kluczowe jest poznanie tych punktów i rozwój systemów zabezpieczających.

 • Cyberprzestępcy szukają nowych dróg ataku. Szczególnie zagrożone są urządzenia mobilne

  Coraz więcej państw zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że główne zagrożenie dla ich bezpieczeństwa wiąże się z internetem i informatyką - podkreśla Moni Stern, dyrektor Checkmarx. Cyberprzestępcy szukają nowych dróg ataku. Eksperci podkreślają, że często wykorzystują przy tym techniki socjotechniczne. Celem bardzo często stają się urządzenia mobilne, słabiej zabezpieczane niż komputery. Hakerzy chętnie sięgają po złośliwe oprogramowania.