• Informacje na temat:

  shell

Artykuły na temat: shell
 • Shell otworzył w Krakowie centrum usług biznesowych

  ...​Ponad 2,7 tys. osób znalazło zatrudnienie w Shell Business Operations - centrum nowoczesnych usług biznesowych, które w piątek uroczyście otwarto w Krakowie.

 • Shell: Najgorsze wyniki od 16 lat

  Koncern naftowy Royal Dutch Shell ma wielomiliardowe straty i najgorsze wyniki od 16 lat.

 • Shell przenosi do Krakowa obsługę kolejnych globalnych zadań

  Kraków to jeden z trzech największych w Polsce ośrodków BPO/SSC. W blisko 200 centrach usług biznesowych pracuje ponad 64 tys. osób, a stolica Małopolski przyciąga kolejnych inwestorów m.in. podażą biur i młodych talentów. W Krakowie dynamicznie rozwija się też Shell, który już obecnie ma pozycję jednego z największych pracodawców i inwestorów w regionie. Tylko w ubiegłym roku koncern zatrudnił...

 • Shell przenosi centrum finansowo-księgowe z Zabierzowa do Krakowa

  Centrum finansowo-księgowe koncernu petrochemicznego Shell w Zabierzowie zatrudniające 2,3 tys. osób zostanie przeniesione do Krakowa.

 • Centrum biznesowe Shell zatrudniło od początku roku 250 osób

  ...​Ok. 250 pracowników zatrudniło od początku br. krakowskie centrum biznesowe koncernu Shell; trwa rekrutacja na kolejne stanowiska. Pracownicy centrum prowadzą m.in. procesy związane z integracją Shella z BG Group w ramach jednego z największych przejęć na rynku paliwowym.

 • Rosja: Shell potwierdził wycofanie się z projektu Baltic LNG

  Koncern Shell poinformował w środę, że podjął decyzję o zakończeniu udziału w projekcie Baltic LNG rosyjskiego koncernu Gazprom, decyzja ta nie wpłynie jednak - jak zapewnił Shell - na współpracę z Gazpromem w innych wspólnych projektach.

 • ​Centrum biznesowe Shell w Krakowie zatrudniło w tym roku 660 osób

  Ok. 660 pracowników zatrudniło w 2016 r. krakowskie centrum biznesowe koncernu Shell. W tym roku centrum przejęło nowe zadania związane m.in. z negocjacją kontraktów i zamówieniami, organizacją dostaw materiałów do fabryk.

 • Royal Dutch Shell przejmie BG Group za 49 mld dolarów

  83,08 procent udziałowców wielkiej firmy paliwowej Royal Dutch Shell zgodziło się na przejęcie BG Group za 49 mld dolarów. To w sektorze energetycznym jedna z największych fuzji w ostatniej dekadzie.

 • Zwolnią o tysiąc ludzi więcej!

  Royal Dutch Shell - brytyjsko-holenderski gigant paliwowy - ogłosił wyniki IV kwartału 2009 r. Zysk firmy spadł o 69 proc. Szykują się masowe zwolnienia pracowników - będzie ich o tysiąc więcej, niż wcześniej planowano. Shell twierdzi, że spadek zarobku wziął się głównie ze światowej recesji.

 • Shell: Firma zatrudniła w Krakowie 400 osób

  Krakowskie centrum biznesowe Shell zaczynało od obsługi podstawowych procesów biznesowych, by po 10 latach stać się jednym z najważniejszych tego typu ośrodków Shell na świecie. Tylko w tym roku zatrudnienie znalazło w nim kolejne 400 osób.