• Informacje na temat:

  sieć restauracji

Artykuły na temat: sieć restauracji
 • ...personelu pomocniczego oraz w centrach dystrybucji towarów. Polacy znajdują też zatrudnienie w magazynach NEXT. Ta konkurencyjna w stosunku do Marks&Spencer sieć sklepów odzieżowych z roku na rok(...) usługi gastronomiczne dla klientów (Cafe/Restaurant). Poszukiwani są tam m.in. pracownicy kawiarni, restauracji, pomocnicy w kuchni, osoby do zmywania naczyń oraz pomocnicy w marketowej piekarni. Nie...

 • Spółka AmRest Holding, będąca największą, niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej, otworzyła dwusetną restaurację KFC w Polsce.

 • Znana sieć pizzerii zabiera napiwki pracownikom

  ...pracowników Pizza Express i związki zawodowe tej sieci uważają taką praktykę za niesprawiedliwą. Wskazują oni, że inne znane sieci restauracji wypłacają swoim pracownikom otrzymane przez nich napiwki w całości. Problem z napiwkami w Pizza Express nie jest wcale taką niebagatelną sprawą, bo sieć ta posiada w samej Wielkiej Brytanii ponad 400 restauracji i działa już od 50 lat. Z ocen...

 • USA: "Śniadaniowa rewolucja" w McDonald's

  Jak informuje CNN, od 6 października klienci restauracji McDonald's w USA mogą przez cały dzień korzystać z oferty śniadaniowej.

 • Kolejny krok w rozwoju globalnej sieci coworkingów i biur serwisowanych

  ...abonamentu korzystać z biur w ponad 1100 miastach w 110 krajach. - Wyobraź sobie, że w czasie rosnącej popularności znanych dziś franczyzowych restauracji czy centrów fitness, zdecydowałeś się na współpracę...

 • Szwedzi chcą wygryźć McDonald's z Polski. "Widzimy nasycenie rynku tą siecią"

  Szwedzka sieć restauracji Max Burger chce podbić polski rynek fast foodów. Pierwszy lokal otworzy we wrześniu w Warszawie. Do końca roku uruchomi jeszcze trzy restauracje. Plan na 2018 r. to już pięć nowych lokali. Docelowo może ich być nawet 400.

 • McDonald’s oferuje zatrudnienie młodym ludziom w Polsce. Kolejny tysiąc miejsc pracy w bieżącym roku

  Sieć restauracji McDonald's, w której pracuje w Polsce 16,5 tys. osób, zamierza co roku zwiększać zatrudnienie o kolejne tysiąc osób. Związane jest to z rozrostem sieci o kilkadziesiąt restauracji rocznie. Większość pracowników McDonald's to ludzie młodzi. Sieć wystartowała właśnie z kampanią medialną "McDonald’s wierzy w młodych ludzi w Polsce", która ma promować zatrudnianie tej grupy wiekowej.

 • McDonald's w 2016 roku planuje otworzyć w Rosji 60 nowych restauracji

  Spółka McDonald's zarządzająca siecią fast food planuje w 2016 roku otworzyć około 60 nowych restauracji - poinformował w poniedziałek, podczas konferencji prasowej w Moskwie, prezes McDonald's w Rosji Rusłan Chasbułatow (Khamzat Khasbulatov).

 • McDonald's zwiększy zatrudnienie o tysiąc osób

  ...podkreśla Kłapa, chociaż sieć stara się zachęcać również pracowników z innych grup wiekowych, to głównie do młodych kierowana jest oferta firmy. - Dajemy możliwość godzenia pracy z nauką, oferujemy szkoleni. Dzięki nam poznają biznes, wchodzą do zespołu dużej marki i rozwijają się zawodowo. Rozwój sieci restauracji sprawi, że te możliwości będą coraz większe - zapewnia Krzysztof Kłapa. Młodych...

 • Czy Polacy zaczną wynosić jedzenie z restauracji?

  Rocznie na świecie jest marnotrawione 1,3 mld ton żywności, z czego 9 mln ton - w Polsce. Najwięcej jedzenia w naszym kraju marnuje się na etapie produkcji (6,6 mln ton w ciągu roku). Ponad 2 mln ton zmarnowanej żywności to "zasługa" konsumentów. Za pozostałe 350 tys. ton odpowiadają m.in. sieci handlowe i dystrybutorzy.