• Informacje na temat:

  sieć restauracji w polsce

Artykuły na temat: sieć restauracji w polsce
 • Kolejny krok w rozwoju globalnej sieci coworkingów i biur serwisowanych

  ...abonamentu korzystać z biur w ponad 1100 miastach w 110 krajach. - Wyobraź sobie, że w czasie rosnącej popularności znanych dziś franczyzowych restauracji czy centrów fitness, zdecydowałeś się na współpracę...

 • Spółka AmRest Holding, będąca największą, niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej, otworzyła dwusetną restaurację KFC w Polsce.

 • McDonald’s oferuje zatrudnienie młodym ludziom w Polsce. Kolejny tysiąc miejsc pracy w bieżącym roku

  Sieć restauracji McDonald's, w której pracuje w Polsce 16,5 tys. osób, zamierza co roku zwiększać zatrudnienie o kolejne tysiąc osób. Związane jest to z rozrostem sieci o kilkadziesiąt restauracji rocznie. Większość pracowników McDonald's to ludzie młodzi. Sieć wystartowała właśnie z kampanią medialną "McDonald’s wierzy w młodych ludzi w Polsce", która ma promować zatrudnianie tej grupy wiekowej.

 • Szwedzi chcą wygryźć McDonald's z Polski. "Widzimy nasycenie rynku tą siecią"

  Szwedzka sieć restauracji Max Burger chce podbić polski rynek fast foodów. Pierwszy lokal otworzy we wrześniu w Warszawie. Do końca roku uruchomi jeszcze trzy restauracje. Plan na 2018 r. to już pięć nowych lokali. Docelowo może ich być nawet 400.

 • Anglia opłacalna i w Polsce

  Spędził w Anglii kilka lat. Zarobił tam dobre pieniądze. Dlaczego więc wrócił? Bo tęsknił za krajem. Lecz to, że mieszka w Polsce wcale nie oznacza, że angielski etap jest dla niego skończony. Przeciwnie, kontakty które tam nawiązał, dają doskonałe efekty. Dzięki nim dobrze prosperuje biuro podróży, które tu prowadzi.

 • Czy Polacy zaczną wynosić jedzenie z restauracji?

  Rocznie na świecie jest marnotrawione 1,3 mld ton żywności, z czego 9 mln ton - w Polsce. Najwięcej jedzenia w naszym kraju marnuje się na etapie produkcji (6,6 mln ton w ciągu roku). Ponad 2 mln ton zmarnowanej żywności to "zasługa" konsumentów. Za pozostałe 350 tys. ton odpowiadają m.in. sieci handlowe i dystrybutorzy.

 • Polski rynek pracy: Specjaliści będą przebierać w ofertach, ale rolnicy i nauczyciele bez zajęcia

  Zwiększy się zapotrzebowanie na najbardziej i najmniej wyspecjalizowanych pracowników. Takie zmiany sygnalizują opracowanie "Zatrudnienie w Polsce 2013" Instytutu Badań Strukturalnych oraz prognozy(...). W cenie na pewno będą też kierowcy. Wzrost gospodarczy, rosnąca sieć dróg, zwiększenie przeładunków w portach i rozwój logistyki powodują, że w 2020 r. zawodowo prowadzących zarówno samochody dostawcze...

 • Polak w restauracji wydaje niewiele. Najbardziej smakuje nam pizza

  Przybywa Polaków, którzy jedzą poza domem. Nie chcemy jednak przepłacać za wizyty w lokalach - informuje "Rzeczpospolita".

 • McDonald's zwiększy zatrudnienie o tysiąc osób

  McDonald’s szuka nowych pracowników. Firma planuje w 2015 roku zbudować i otworzyć w Polsce nowe restauracje, a w związku z tym zamierza zatrudnić tysiąc osób. By wesprzeć procesy rekrutacyjne, otworzyła w Warszawie Centrum Pracy.

 • Sfinks ma list intencyjny ws. przejęcia sieci pizzerii Da Grasso za 55 mln zł

  Sfinks Polska zawarł list intencyjny w sprawie przejęcia 100 proc. udziałów w prowadzącej sieć pizzerii spółce Da Grasso - podał Sfinks w komunikacie. Wartość transakcji ma wynieść 55 mln zł.