• Informacje na temat:

  sieci restauracji w polsce

Artykuły na temat: sieci restauracji w polsce
 • McDonald’s oferuje zatrudnienie młodym ludziom w Polsce. Kolejny tysiąc miejsc pracy w bieżącym roku

  Sieć restauracji McDonald's, w której pracuje w Polsce 16,5 tys. osób, zamierza co roku zwiększać zatrudnienie o kolejne tysiąc osób. Związane jest to z rozrostem sieci o kilkadziesiąt restauracji rocznie. Większość pracowników McDonald's to ludzie młodzi. Sieć wystartowała właśnie z kampanią medialną "McDonald’s wierzy w młodych ludzi w Polsce", która ma promować zatrudnianie tej grupy wiekowej.

 • Spółka AmRest Holding, będąca największą, niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej, otworzyła dwusetną restaurację KFC w Polsce.

 • Anglia opłacalna i w Polsce

  Spędził w Anglii kilka lat. Zarobił tam dobre pieniądze. Dlaczego więc wrócił? Bo tęsknił za krajem. Lecz to, że mieszka w Polsce wcale nie oznacza, że angielski etap jest dla niego skończony. Przeciwnie, kontakty które tam nawiązał, dają doskonałe efekty. Dzięki nim dobrze prosperuje biuro podróży, które tu prowadzi.

 • Czy Polacy zaczną wynosić jedzenie z restauracji?

  Rocznie na świecie jest marnotrawione 1,3 mld ton żywności, z czego 9 mln ton - w Polsce. Najwięcej jedzenia w naszym kraju marnuje się na etapie produkcji (6,6 mln ton w ciągu roku). Ponad 2 mln ton zmarnowanej żywności to "zasługa" konsumentów. Za pozostałe 350 tys. ton odpowiadają m.in. sieci handlowe i dystrybutorzy.

 • Polski rynek pracy: Specjaliści będą przebierać w ofertach, ale rolnicy i nauczyciele bez zajęcia

  Zwiększy się zapotrzebowanie na najbardziej i najmniej wyspecjalizowanych pracowników. Takie zmiany sygnalizują opracowanie "Zatrudnienie w Polsce 2013" Instytutu Badań Strukturalnych oraz prognozy(...) - podkreśla dr Arendt. Dzisiaj osób wykonujących tego typu zajęcia jest w Polsce 1,3 mln. Do końca dekady ma ich ubyć 300 tys. Podobny proces obejmie zapewne pracowników biurowych. Ale rekordowy spadek ma...

 • Szwedzi chcą wygryźć McDonald's z Polski. "Widzimy nasycenie rynku tą siecią"

  Szwedzka sieć restauracji Max Burger chce podbić polski rynek fast foodów. Pierwszy lokal otworzy we wrześniu w Warszawie. Do końca roku uruchomi jeszcze trzy restauracje. Plan na 2018 r. to już pięć nowych lokali. Docelowo może ich być nawet 400.

 • McDonald's zwiększy zatrudnienie o tysiąc osób

  McDonald’s szuka nowych pracowników. Firma planuje w 2015 roku zbudować i otworzyć w Polsce nowe restauracje, a w związku z tym zamierza zatrudnić tysiąc osób. By wesprzeć procesy rekrutacyjne, otworzyła w Warszawie Centrum Pracy.

 • Polak w restauracji wydaje niewiele. Najbardziej smakuje nam pizza

  Przybywa Polaków, którzy jedzą poza domem. Nie chcemy jednak przepłacać za wizyty w lokalach - informuje "Rzeczpospolita".

 • McDonald's zatrudni w tym roku ponad tysiąc pracowników

  Co najmniej tysiąc nowych pracowników do końca roku planuje zatrudnić McDonald's Polska. Nowe miejsca pracy związane są przede wszystkim z dynamicznym rozwojem tej sieci restauracji w całym kraju, czego - mimo ogólnie panującego spowolnienia gospodarczego - firma nie zamierza zaprzestać. Jak podkreślają przedstawiciele McDonald's Polska, na brak zainteresowania ze strony kandydatów do pracy nie...

 • Mark Mobius: Korzystne trendy i polityczne wyzwania w Polsce

  Moja pierwsza wizyta w Polsce przypadła na rok 1991, niedługo po tym, jak w tym kraju zakończyła się era komunizmu. W tamtym okresie Warszawa była przygnębiającym miastem, z pustymi wystawami sklepowymi i znikomym wyborem dostępnych towarów. Najwyższym budynkiem był (i wciąż jest) położony w samym sercu miasta 231-metrowy "Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina" będący darem narodu radzieckiego