• Informacje na temat:

  sklep oprogramowanie

Artykuły na temat: sklep oprogramowanie
 • Przy zakupach na odległość, czyli w sklepie internetowym, firmie wysyłkowej lub od akwizytora, przysługuje prawo do odstąpienie od umowy bez podania przyczyny...

 • Nowoczesny e-sklep, czyli wygoda dla wszystkich

  Ogromna konkurencja pomiędzy sklepami internetowymi sprawia, że otwieranie nowego ma sens tylko wtedy, gdy wyraźnie odróżnia się od innych. Dziś bardziej niż kiedykolwiek liczą się innowacyjne pomysły oraz takie przygotowanie sklepu, aby zapewnił sprawną obsługę klientów bez względu na to, czy będzie ich 10 czy 1000 na dobę.

 • ...„Kupiłam w sklepie internetowym buty. Okazało się jednak, że są niewygodne. Czy mogę je odesłać i domagać się zwrotu kosztów?” Dorota M. z Koluszek...

 • Handel przenosi się do sieci. Czas otworzyć sklep internetowy

  szacowany jest na około 40 mld złotych. Czy to dobra okazja dla młodych przedsiębiorców poszukujących swojego pomysłu na biznes? Jakie korzyści płyną z posiadania własnego sklepu internetowego i na jakie trudności należy się przygotować? Na te pytania odpowiedzą specjaliści z platformy sklepów internetowych Sky-Shop.pl.

 • Pani Aleksandra często korzysta z portali społecznościowych. Na profilu przyjaciółki zobaczyła informację, że poleca ona znajomym udział w konkursie. Można w nim wygrać bon o wartości nawet 1500 zł na zakupy w markowych sklepach. Nasza czytelniczka skorzystała z rekomendacji koleżanki i kliknęła w podany przez nią link.

 • PKO BP ostrzega przed złośliwym oprogramowaniem

  PKO BP ostrzega przed aktywnością złośliwego oprogramowania, atakującego telefony komórkowe. Program podszywa się pod wtyczkę Adobe Flash, przechwytuje dane dostępowe do serwisów bankowości elektronicznej oraz przejmuje kontrolę nad niektórymi funkcjami urządzenia - między innymi odczytem i wysyłaniem SMS czy przekierowywaniem połączeń - czytamy w komunikacie na stronie internetowej banku.

 • Pracownik już nie oszuka swojego szefa. Beacony znajdą go wszędzie, nawet... w toalecie

  Zdaniem ekspertów, w ciągu 3-5 najbliższych lat beacony mogą stać się powszechnym narzędziem nadzoru w polskich firmach. Znajdą zastosowanie w biurowcach, sklepach i fabrykach. Pozwolą bez trudu zlokalizować konkretnego pracownika w danym obiekcie. Będą mierzyły stopień aktywności personelu, np. lekarzy na dyżurach. Zebrane informacje posłużą pracodawcom do lepszego tworzenia planów optymalizacji...

 • 60 proc. e-sklepów podatnych na atak hakerski

  Wyniki najnowszych badań nie pozostawiają suchej nitki na polskich e-sklepach. Choć 80 proc. z nich padło ofiarą cyberataku, tylko 40 proc. przeprowadza podnoszące bezpieczeństwo testy penetracyjne. Nikogo nie powinno więc dziwić, że aż 3/4 polskich internautów nie ufa zakupom w sieci, a 44 proc. z nich nigdy nic nie kupiło przez internet.

 • 10 najbardziej dochodowych działalności prowadzonych w domu

  Kiedy specjalistka od sztuki Melissa Schmechel ukończyła w 2004 Smith College, zdecydowała, że zajmie się rozwojem dwóch małych sklepów w San Francisco. Ale miała też jeszcze lepsze pomysły.

 • Jak tanio założyć sklep internetowy w sieci

  Żyjemy w czasach tak zwanego społeczeństwa informacyjnego, gdzie wszystko co nie jest związane z Siecią praktycznie nie istnieje. Dotyczy to również handlu. Nie wystarczy tylko mieć prostą stronę internetową, będącą wizytówką danej firmy, klienci chcą dokonywać zakupów bez ruszania się sprzed ich komputerów. Oczywiście, jak to w życiu bywa, nie jest sztuką zrobić to przy nielimitowanym budżecie. Cały problem w tym, żeby nie być w tyle za konkurencją, a jednocześnie nie wydać fortuny.