• Informacje na temat:

  śląskie koleje rozkład jazdy

Artykuły na temat: śląskie koleje rozkład jazdy
 • Koleje Śląskie zatrudnią 500 pracowników

  W związku z przekazaniem Kolejom Śląskim całej pracy przewozowej w woj. śląskim, przewoźnik planuje zatrudnić blisko 500 nowych pracowników. Trwają także prace nad rozkładem jazdy. "Rynek Kolejowy" dotarł do jego projektu.

 • Od niedzieli zmiany w rozkładzie PKP w całym kraju

  W nocy z soboty na niedzielę wejdzie w życie nowy rozkład jazdy pociągów PKP. W przypadku Intercity zwiększy się liczba połączeń, w tym także tych międzynarodowych. Przewozy Regionalne uruchamiają nowe REGIOekspresy, a Koleje Mazowieckie połączą Okęcie z Modlinem. Przygotowano także akcję informacyjną - od ulotek po informatorów na peronach.

 • Furgalski: Cięcia połączeń Kolei Śląskich to porażka

  - Kolej mówi: Pasażerowie macie busy - powiedział o planach Kolei Śląskich Adrian Furgalski, ekspert w branży kolejowej. Nie takie działania wyobrażał sobie, zarysowując z innymi ekspertami program naprawczy przewoźnika. Pasażerowie są też załamani podwyżkami cen biletów - dla niektórych wzrosną prawie dwukrotnie.

 • Miażdżący raport TOR

  Powodami grudniowych problemów Kolei Śląskich były zbyt krótki czas na przygotowanie przejęcia całości przewozów w regionie, a także wiele błędów organizacyjnych, dotyczących m.in. pozyskania taboru - uznali eksperci Zespołu Doradców Gospodarczych TOR.