• Informacje na temat:

  śledzenie przesyłek pocztowych

Artykuły na temat: śledzenie przesyłek pocztowych
 • ...w sklepie internetowym. On musi ustalić, co się z nią stało. Twoje prawa! Poczta też ma usługę umożliwiającą śledzenie przesyłek. O szczegóły pytaj na infolinii: 801 333 444 z telefonów stacjonarnych (opłata(...) warunków. 1. Pobieramy z paczkomatu Paczkomaty działają w wielu krajach UE, u nas to nowość. To wygodny sposób odbierania przesyłek. Gdy paczka nadejdzie, otrzymasz powiadomienie mejlem lub SMS-em...

 • Przedsiębiorcy zlecają na zewnątrz coraz więcej usług

  Outsourcing to jeden z najlepszych sposobów na ograniczenie kosztów firmy. Dlatego firmy, zamiast tworzyć własne działy wspierające główną działalność przedsiębiorstwa, coraz częściej korzystają z wyspecjalizowanych podmiotów. Firmom zewnętrznym można zlecić już coraz więcej usług.

 • Sygnity SA zawarła umowę z Pocztą Polską na rozwój Zintegrowanego Systemu Teleinformatycznego do rejestracji oraz monitorowania wybranych rodzajów przesyłek pocztowych - w szczególności paczek, przesyłek kurierskich i wartościowych. Wartość kontraktu to 16,7 mln złotych. Umowa dotycząca rozwoju systemu będzie obowiązywać do końca 2013 roku.

 • Poczta zbiera informacje o wszystkich listach

  Amerykańska poczta zbiera dane adresowe dotyczące nadawców i odbiorców wszystkich listów, które dostarcza w USA - ujawnił "New York Times", powołując się na pracowników resortu sprawiedliwości i byłego agenta FBI.

 • PAF Operator Pocztowy wprowadził system mobilnego powiadamiania o dostarczonych przesyłkach. Usługa odbywa się za pośrednictwem SMS-ów i e-maili - poinformował operator w piątkowym komunikacie.