• Informacje na temat:

  smart w tv

Artykuły na temat: smart w tv
 • Przyszłość biur – smart working na topie

  ...zasobami ludzkimi i organizacją pracy, takie jak smart working, czyli praca w modelu elastycznym, w biurze dopasowanym do konkretnych potrzeb danej organizacji  - mówi Zuzanna Mikołajczyk, członek zarządu Mikomax Smart Office. Temat smart workingu został poruszony w panelu plenarnym. Uczestnicy dyskusji rozmawiali o tym, w jakim stopniu instytucje działające na polskim rynku są przygotowane do...

 • Energetyka chce być smart

  A właściwe musi. Bo nie ma wyboru: do roku 2020 przybędzie na świecie nawet 50 mld różnych urządzeń. Znaczna ich liczba powiązana będzie z sektorem energetycznym. Upowszechnianie inteligentnych liczników - to główne trendy stawiające branżę energetyczną w forpoczcie czwartej rewolucji przemysłowej.

 • Kto po pracownikach z Ukrainy? Firmy patrzą dalej na Wschód

  ...- Jeżeli chcielibyśmy utrzymać aktualne tempo wzrostu gospodarczego do 2050 roku, Polska musi przyjąć około 5 mln imigrantów tylko po to, aby utrzymać obecny stan rozwoju - wylicza Mariusz Hoszowski, prezes firmy Smart Work.

 • Inteligentne miasta w Polsce - Smart City Forum

  18 i 19 lutego 2015 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbyło się Smart City Forum - nowa inicjatywa, poświęcona inteligentnym miastom w Polsce. Konferencja zgromadziła ponad 500 uczestników, w tym wybitnych ekspertów, prezydentów polskich miast, licznych przedstawicieli urzędów marszałkowskich, administracji lokalnej i biznesu.

 • Kraje byłych republik radzieckich - nowy kierunek pozyskiwania pracowników?

  W Polsce coraz częściej mówi się o pozyskiwaniu pracowników z byłych republik radzieckich. Czy zatem siła robocza z Białorusi, Azerbejdżanu lub Kazachstanu to perspektywiczny kierunek dla polskiej gospodarki? Na to pytanie odpowiada Mariusz Hoszowski, prezes firmy Smart Work.

 • Smart living puka do drzwi Polaków

  Smartfon, smart home, smart watch, a może smart Polak? Idea smart living, czyli mądrego, sprytnego i inteligentnego życia jest na świecie coraz popularniejsza. Według najnowszego badania 22 proc. Polaków zadeklarowało, że żyje smart. Co to właściwie oznacza i czy można powiedzieć, że smart living już zadomowił się w Polsce na dobre?

 • Na co powinien być przygotowany polski rynek pracy w 2019 roku?

  Smart Work.

 • Polscy pasażerowie linii lotniczych powinni ucieszyć na wiadomość dotyczącą wprowadzenia nowego rozwiązania - Smart Connection. To bardzo specyficzne loty składane, organizowane tak, by cała podróż odbywała się maksymalnie korzystnie pod względem i ceny, i wykorzystania czasu.

 • Polscy inżynierowie gotowi przejąć rolę liderów zmian w swoich firmach

  Zdecydowana większość inżynierów jest zdania, że kadra techniczna powinna przyjąć na siebie odpowiedzialność związaną z rolą lidera zmian w przedsiębiorstwach produkcyjnych – wynika z badania Smart Industry Polska 2019 (SIP). Zdaniem pracowników małych i średnich przedsiębiorstw przemysłowych wykonujących zawód inżyniera, to właśnie ich profesja zyska na znaczeniu i nadawać będzie ton przemianom...

 • Projekt Smart Borders sprawdzi nasze dane

  Unia Europejska proceduje nowe rozporządzenie dotyczące bezpieczeństwa w strefie Schengen. System Smart Borders ma za zadanie uszczelnić zewnętrzne granice UE. Każda osoba wjeżdżając do Unii Europejskiej, odda swoje dane biometryczne - wizerunek twarzy, cztery odciski palców oraz dane osobowe, które będą przechowywane na centralnym serwerze.