• Informacje na temat:

  spółki orlen

Artykuły na temat: spółki orlen
 • Porozumienie w PKN Orlen ws. płac i nagród dla pracowników w 2019 r.

  Przedstawiciele zarządu i związków zawodowych PKN Orlen osiągnęli porozumienie w sprawie wzrostu wynagrodzeń oraz wypłaty nagród dla pracowników spółki w 2019 r. Nie dotyczą one kadry zarządzającej - poinformował w środę płocki koncern.

 • Zmiany w zarządzie spółki Orlen Paliwa z grupy PKN Orlen

  Rada nadzorcza Orlen Paliwa z grupy PKN Orlen odwołała prezesa tej spółki Jarosława Tyca oraz członka zarządu Michała Kawczyńskiego. Do pełnienia obowiązków prezesa Orlen Paliwa delegowano Pawła Wysockiego, członka rady nadzorczej tego podmiotu.

 • W PKN Orlen zarząd i związki uzgodniły wzrost wynagrodzeń na 2019 r.

  Zarząd PKN Orlen i działające w tej spółce organizacje związkowe podpisały porozumienie w sprawie zmiany Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy (ZUZP). W odrębnym porozumieniu strony ustaliły także wzrost wynagrodzeń pracowników płockiego koncernu na 2019 r.

 • Petrolot z grupy PKN Orlen zmienia nazwę na Orlen Aviation

  Spółka Petrolot, należąca do grupy kapitałowej PKN Orlen, zmienia nazwę na Orlen Aviation. Pod nowym szyldem firma chce m.in. rozwijać współpracę z głównymi lotniskami w Polsce. Planuje także wdrażanie zaawansowanych rozwiązań informatycznych.

 • ​Wchodzi w życie ustawa regulująca wynagrodzenia władz państwowych spółek

  Od piątku pensje menedżerów spółek z udziałem Skarbu Państwa mają wiązać się z sytuacją i wielkością spółki oraz realizacją celów inwestycyjnych - zasadę tę wprowadza wchodząca z tym dniem w życie ustawa o zasadach wynagrodzeń w państwowych spółkach.

 • Orlen chce kupić wszystkie akcje Unipetrolu

  PKN Orlen, który posiada teraz 62,9 proc. akcji Unipetrolu, ogłosił wezwanie do sprzedaży wszystkich pozostałych akcji tej spółki, oferując 380 CZK za akcję. Docelowo PKN Orlen zamierza wycofać spółkę z praskiej giełdy. O godz. 11.13 walor Uniopetrolu kosztuje w Pradze 377 koron (+3,32 proc.).

 • Nie we wszystkich państwowych spółkach ścięto królewskie pensje

  Nie wszystkie kontrolowane przez Skarb Państwa spółki dostosowały w terminie wynagrodzenia swoich menedżerów do wymogów nowej ustawy kominowej.

 • Orlen z nowym paliwem

  Wprowadzone w Czechach w 2017 roku paliwo pod marką Efecta od dziś dostępne jest także nad Wisłą. Nowe paliwa posiadają lepsze właściwości czyszczące i gwarantują redukcję emisji, np. tlenków azotu - poinformował PKN Orlen.

 • Pracownicy PGG skorzystają ze zniżek i rabatów - m.in. w PZU i na stacjach PKN Orlen

  O programie o nazwie "PGG Family" opowiedzieli podczas wtorkowej konferencji prasowej przedstawiciele tej górniczej spółki oraz firm, które będą udzielać rabatów jej pracownikom. To PKN Orlen, PZU(...) są finalizowane, umowy mają zostać podpisane w najbliższych dniach. Paweł Doleciński z Orlenu powiedział, że jego firma oferuje pracownikom PGG karty rabatowe na paliwa i usługi świadczone na stacjach...

 • To jednak Orlen przejmie Lotos

  PKN Orlen przystąpił do procesu badania due diligence Grupy Lotos.