• Informacje na temat:

  sprzedam samochód elektryczny

Artykuły na temat: sprzedam samochód elektryczny
 • Da pracę 6,5 tys. osób. Wiadomo, gdzie powstanie gigafabryka Tesli i Panasonica

  ...​Miliarder Elon Musk zdecydował o lokalizacji fabryki akumulatorów dla elektrycznych samochodów Tesla Motors. Warta 5 mld dolarów inwestycja powstanie w okolicach "świątyń hazardu".

 • Samochody elektryczne rozgrzewają inwestorów

  - Spółka ElectroMobility Poland w poniedziałek zaprezentowała 66 projektów, które spełniły wymogi formalne w konkursie na karoserię polskiego samochodu elektrycznego. Pięciu zwycięzców konkursu ma zostać wyłonionych we wrześniu.

 • Groclin chce zatrudnić do końca roku 600 osób

  ...przekazały urzędom pracy. Jest to praca w zawodzie elektromontera wiązek elektrycznych, wymagająca intensywnego przeszkolenia. Firma uzależnia tempo rekrutacji od pozyskania środków publicznych na...

 • Motoryzacja: Samochody elektryczne nie sprzedają się

  Przez półtora roku sprzedano w Polsce 63 auta elektryczne wszelkich marek - informuje "Puls Biznesu".

 • ...jeszcze mogłabym zaoszczędzić. Boję się długów, więc zlikwidowałam karty kredytowe. Na wszelki wy padek, żeby mnie nie kusiło. Iza planuje też sprzedać samochód. Wiosną ma zamiar przesiąść się na rower(...) jesteśmy bankrutami. Mieszkanie i samochód sprzedali. Reszty drogich rzeczy pozbyli się na Allegro. Dziś mieszkają z rodzicami Anny pod miastem. – Nie mogłam sobie wybaczyć, że tyle lat żyłam ponad...

 • Poczta Polska "idzie z prądem". Już niedługo listonosz przyjedzie do ciebie samochodem elektrycznym

  Na świecie jeździ ok. 3 mln samochodów elektrycznych. Ich liczba wzrasta w bardzo szybkim tempie. W 2017 r. sprzedano ponad 1,2 mln aut elektrycznych i hybrydowych z możliwością zewnętrznego ładowania (EV/PHEV). To o 58 proc. więcej niż w roku poprzednim. W roku 2018 sprzedaż samochodów na prąd może przekroczyć nawet 2 mln egzemplarzy. Auta te stają się coraz popularniejsze także w Polsce. Według

 • Przyszłość auta elektrycznego w Polsce pod znakiem zapytania

  Przyszłość aut elektrycznych w Polsce pod 4 znakami zapytania. Zdaniem ekspertów z EFL, odpowiedzi warto szukać w ekorozwiniętych gospodarkach świata. Zdaniem analityków, co czwarty Polak byłby skłonny zapłacić za samochód elektryczny do 10 proc. więcej niż za auto z silnikiem spalinowym.

 • Frost & Sullivan: Rynek pojazdów elektrycznych nabiera rozpędu

  Globalny rynek pojazdów o napędzie elektrycznym odnotował ogromny postęp, o czym świadczy ponad 55 modeli aut tego typu dostępnych na całym świecie.

 • Baterie do aut elektrycznych to największy problem

  Liczba samochodów elektrycznych na ulicach rośnie. Zdaniem ekspertów obecnie samonagrzewające się baterie do aut elektrycznych to największy problem w branży.

 • Kiedy będziemy jeździć elektrycznymi samochodami?

  Polska stawia na elektromobilność. W najbliższych latach należy się spodziewać boomu na rynku pojazdów elektrycznych?