• Informacje na temat:

  srebro cena

Artykuły na temat: srebro cena
 • KGHM zatrudni ok. tysiąc osób

  ...dodaje, że twierdzenie iż projekt ustawy jest skierowany tylko do jednego podatnika jest bezpodstawne, bo projektowana ustawa dotyczy przede wszystkim podmiotów, które wydobywają miedź i srebro, ale...

 • Co czeka złoto i srebro?

  Po odrzuceniu przez Szwajcarię projektu zwiększenia zapasów złota, na początku grudnia metal ten został zepchnięty do defensywy. Negatywny wynik referendum pozbawił rynek złota istotnego wsparcia, natomiast inwestorzy w Azji uznali to za nową okazje do sprzedaży.

 • Srebro hitem inwestycyjnym ostatnich 12 miesięcy

  Na trwającej niepewności wyraźnie zyskali ci, którzy rok temu kupili metale szlachetne. Co ciekawe, srebro zdrożało znacznie mocniej niż złoto - wynika z danych zebranych przez Lion's Bank. Krociowe zyski wciąż liczą też nabywcy wirtualnej waluty i to pomimo przeceny związanej z atakiem hakerów na jedną z platform transakcyjnych.

 • Srebro hitem inwestycyjnym ostatnich 12 miesięcy

  Na trwającej niepewności wyraźnie zyskali ci, którzy rok temu kupili metale szlachetne. Co ciekawe, srebro zdrożało znacznie mocniej niż tak głośnie ostatnio złoto - wynika z danych zebranych przez Lion's Bank. Krociowe zyski wciąż liczą też nabywcy wirtualnej waluty i to pomimo przeceny związanej z atakiem hakerów na jedną z platform transakcyjnych.

 • Złoto i srebro wracają do łask. Popyt na metale szlachetne gwałtownie rośnie

  Tylko od początku roku złoto podrożało o ponad 10 proc., a srebro - o przeszło 8 proc. Z prognoz wynika, że po ponad trzech latach spadków zainteresowanie metalami szlachetnymi nie powinno w najbliższym roku zmaleć. Wspierać je będą podwyżki stóp procentowych w USA i niepewność na światowych giełdach powodowana głównie nieoczekiwanymi decyzjami banków centralnych.

 • Ostatni dzień sierpnia przyniósł niewielkie zmiany na rynku walutowym. Główne pary poruszały się w obrębie 0.5 proc. zmian. Jedynie jen oraz funt brytyjski cechowała większa dynamika.

 • Polski koncern jest największym producentem na świecie

  - W KGHM warto inwestować, a wyniki świadczą o stabilności firmy - przekonywał w poniedziałek prezes spółki Herbert Wirth. Władze KGHM Polska Miedź omówiły wyniki finansowe spółki za I kwartał 2015 roku. W raporcie "World Silver Survey" podano, że polski koncern jest największym na świecie producentem srebra.

 • Dlaczego srebro traci na wartości?

  Początek tygodnia przyniósł gwałtowny spadek notowań srebra. Już na otwarciu poniedziałkowych notowań metal ten potaniał o 3 proc., osiągając najniższą cenę od 1 lipca.

 • Dynamiczny wzrost cen złota i srebra

  Część inwestorów zachęcona relatywnie niskimi cenami metali szlachetnych. Jesienią widoczne było pewne ożywienie popytu na złote i srebrne monety American Eagle, bite przez U.S. Mint.

 • Srebro w centrum uwagi

  Wtorkowa sesja odznaczyła się przewagą kupujących na rynku metali. Najbardziej dynamicznie rosła cena srebra, która pięła się w górę o ponad 4%. Rajd cen srebra zakończył się na 17 USD za uncję.