• Informacje na temat:

  środki na rozwój działalności gospodarczej

Artykuły na temat: środki na rozwój działalności gospodarczej
 • Jak motywować pracowników przedsiębiorstw przy problemach gospodarczych?

  ...obowiązków, stanowi to motywację do jak najlepszej pracy; " jasno określone kryteria rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności - dążenie do celu, który stanowi dla pracownika awans czy rozwój(...). Następnie należy stworzyć zespół, składający się z różnych specjalistów i zidentyfikować problemy w danym obszarze działalności przedsiębiorstwa. Kolejne etapy wprowadzania zmiany, mającej na celu...

 • Połowa Polaków uważa, że 10 tys. zł wystarczy na start działalności gospodarczej

  49 proc. Polaków jest zdania, że za 10 tys. złotych można rozpocząć działalność gospodarczą - wynika z badania Barometr Providenta. W praktyce rzeczywiście tyle wystarczy na start, ale jak podkreślają eksperci, potem potrzebne są dodatkowe środki na rozwój.

 • 70 tys. zł otrzyma bezrobotny na założenie firmy

  Bezrobotni będą mogli ubiegać się jednocześnie o wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej zarówno z Funduszu Pracy, jak i z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - dowiedziała się GP. Oznacza to, że do ich dyspozycji może być nawet 70 tys. zł. Eksperci podkreślają, że taka pomoc finansowa będzie miała pozytywny wpływ na rozwój gospodarki. Za 70 tys. zł można założyć na przykład...

 • Premie na rozpoczęcie działalności gospodarczej

  100 tys. zł premii przysługuje na rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenach wiejskich z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Można założyć gabinet dentystyczny, salon fryzjerski czy biuro rachunkowe. Warunkiem jest posiadanie ubezpieczenia w KRUS, by potem przez co najmniej 5 lat prowadzić działalność i podlegać ubezpieczeniom w ZUS.

 • Gdzie szukać pieniędzy na własną firmę?

  W okresie wzrastającego poziomu bezrobocia uruchomienie własnej działalności gospodarczej może okazać się sposobem na uzyskiwanie stałych dochodów. Co oczywiste, własna firma potrzebuje na start zastrzyku gotówki. Istnieje wiele możliwości uzyskania środków finansowych na rozruch biznesu. Kto i w jaki sposób może je uzyskać?

 • Ostatnie tak duże pieniądze na rozwój MŚP w Polsce

  Myślisz o własnej firmie? A może już zacząłeś swój biznes i zastanawiasz się jak sfinansować rosnące potrzeby rozwojowe? Na rynku jest wiele produktów finansowych dla firm we wczesnej fazie działalności. Nie tylko tradycyjnych biznesów, ale również startupów.

 • Windykatorzy zadowoleni z zadyszki

  Sektor windykacyjny z ulgą wita pierwsze zwiastuny gospodarczej zadyszki, bowiem dobra koniunktura poprzednich lat powodowała wyraźnie mniejszą liczbę zleceń.

 • InBook, spółka notowana na NewConnect od listopada 2008 r., działająca w branży e-commerce, przeprowadziła emisję akcji serii F, z której pozyskała 280 tys. zł. Zdobyte środki zostaną przeznaczone na realizację założeń nowej Strategii Rozwoju.

 • Europejskiej i z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (www.pfron.org.pl). Środki te mogą być przeznaczone na rozpoczęcie działalności gospodarczej, rolniczej lub na wniesienie wkładu(...) gospodarczą zarejestrujesz w tzw. jednym okienku. Złóż wniosek o dokonanie wpisu w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG). Możesz to zrobić osobiście, elektronicznie...

 • Raport bieżący nr 18/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Berling S.A. poniżej przedstawia...