• Informacje na temat:

  stacje 2 linii metra

Artykuły na temat: stacje 2 linii metra
 • Londyn dla początkujących

  ...i najtańszym rozwiązaniem jest wykupienie tygodniowej "trawelki" na strefy 2-3 (dotyczy metra) za 16,60 funtów. W pozostałych strefach łącznie z pierwszą będziesz się mógł poruszać autobusami. Każdy rodzaj(...) 340 zł. Bilet lotniczy kupiony na kilka dni przed wylotem jest relatywnie drogi. Maciej Sibilak Jak dojechać Do Londynu najlepiej polecieć samolotem tanich linii lotniczych. Najtańszy bilet...

 • Jak budowa metra zmienia ceny mieszkań?

  Ponownie ruszyła budowa przedłużenia drugiej linii warszawskiego metra w kierunku Woli, co ożywiło rynek nieruchomości. Jak wpłynie to na ceny? Budowa metra na Bielanach spowodowała, że ceny m kw mieszkania w ciągu 2 lat wzrosły z 5,5 do 9 tys. zł. Na Pradze był to wzrost o 60 proc. w ciągu 5 lat.

 • O tym musisz wiedzieć przed wyjazdem na Wyspy

  ...odległości od metra i musiał do niego dojeżdżać dodatkowo autobusem co zabierało mu bardzo dużo czasu: - Warto wiedzieć, iż podczas poszukiwania pracy ważne jest, by być blisko środków komunikacji. Czasami(...) w zachodnim Londynie, blisko metra, potrafi kosztować nawet 110 Ł za tydzień. We wschodnim Londynie, uda się wynająć jedynkę blisko metra nawet za 80 Ł - mówi Tomek. - East London jest jednak bardziej...

 • Newag i Siemens blisko podpisania umowy na dostawy wagonów metra dla Sofii

  Bułgarzy ocenili, że Newag w konsorcjum z Siemensem złożył najlepszą ofertę na dostawę 20 trzyczłonowych składów do obsługi planowanego centralnego odcinka trzeciej linii metra w Sofii.

 • Warszawskie metro pojedzie częściej

  Po modernizacji urządzeń sterowania ruchem i wyłączeniu semaforów ilość i częstotliwość odjazdów pociągów na I linii metra wzrośnie. Koszt nowego rozwiązania to 24 mln złotych.

 • PGNiG rozwija lokalne sieci gazowe

  PGNiG chce współpracować z samorządami przy budowie lokalnych sieci gazowych w oparciu o stacje regazyfikacyjne, do których docierać będzie skroplony gaz ziemny (LNG). Przełoży się na niższe koszty ciepła dla mieszkańców oraz zmniejszenie rocznej emisji dwutlenku węgla do atmosfery o blisko 80 proc.

 • Grupa Kapitałowa Mennica Polska opublikowała skonsolidowany raport kwartalny za I kw. 2015 roku, notując przychody w wysokości 215 mln złotych.

 • Raport bieżący nr 32/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd spółki Trakcja PRKiI S.A....

 • Ronson Development (GPW: RON) sprzedał już prawie wszystkie mieszkania w trzecim etapie osiedla Verdis na warszawskiej Woli, którego zakończenie planowane jest na I kw. 2015 r. W ofercie dewelopera znajduje się jeszcze czwarty i ostatni już etap projektu, w którym do nabycia jest ponad 50 lokali o atrakcyjnych rozkładach.

 • Piątkowa sesja na Wall Street przyniosła kontynuację wzrostów, a S&P 500 po raz pierwszy w historii przekroczył poziom 2.500 punktów. Uwagę zwracają niższe od oczekiwań dane makro, na które wpływ miał jednak huragan Harvey.