• Informacje na temat:

  stolice świata

Artykuły na temat: stolice świata
 • Cathay Pacific zatrudni w Krakowie 100 pracowników

  ...100 pracowników zatrudnią linie lotnicze Cathay Pacific Airways z Hongkongu w Globalnym Centrum Kontaktu, które zostanie uruchomione z początkiem kwietnia w Krakowie. Biuro będzie obsługiwać klientów z całego świata, w tym głównie z Europy i Afryki.

 • Stolice świata sztuki

  W jakich miastach sprzedaje się najwięcej dzieł sztuki? W tej kategorii bezapelacyjnie króluje Nowy Jork. Następny jest Londyn. Natomiast dalsze miejsca mogą być dla niektórych zaskoczeniem.

 • Edynburg - tu warto szukać pracy

  DTS. Edynburg to miasto przyciągające turystów z całego świata. Na osoby zainteresowane pracą w tej branży czekają liczne hotele, schroniska młodzieżowe, restauracje, oraz puby i kluby. Swoje hotele...

 • Egipt chce wybudować nową administracyjno-biznesową stolicę

  Egipt ogłosił w piątek zamiar wybudowania nowej administracyjno-biznesowej stolicy kraju, która odciąży przeludniony Kair i zapewni pięciu milionom mieszkańców lepsze warunki życia.

 • ...mogą nocować nawet na drugim końcu świata, nie płacąc za noclegi ani grosza. Jak to możliwe? Dzięki wymianie mieszkań i domów! Osoby rejestrujące się na portalu zostają członkami społeczności (nie...

 • W Krynicy rozpoczyna się XXVII Forum Ekonomiczne

  Dziś stolicą Polski jest Krynica-Zdrój, górski kurort w Karpatach. Na rozpoczynającym się tam 27. Forum Ekonomicznym nie zabraknie nikogo z najwyższych władz Rzeczpospolitej.

 • Zawodowy tester hotelowych łóżek poszukiwany

  ...atutem" - powiedział Tikka. Jak wyznał, spodziewał się ok. 100 chętnych, a zgłosiło się już 800 osób z całego świata. Kandydaci powinni bardzo dobrze mówić po angielsku, swobodnie porozumieć się po fińsku...

 • Udany debiut polskiej marki odzieżowej na jednej z najdroższych ulic handlowych świata. Otwarcie salonu Reserved w Londynie to krok LPP w kierunku globalnych rynków. Londyńska Oxford Street, , to jedna z najbardziej prestiżowych ulic handlowych na świecie, którą co roku odwiedza nawet 120 milionów osób.

 • Zarobki i koszty życia w Danii

  ...rozporządzalnego, który pozostaje do dyspozycji mieszkańców różnych miast świata po opłaceniu czynszu i podatków. I również pod tym względem stolica Danii znalazła się na najwyższym miejscu spośród miast...

 • Brytyjczycy wybrali niepodległość. A kiedy my?

  Wynik brytyjskiego referendum zmieni raz na zawsze współczesność i przyszłość tej części świata. Obywatele Zjednoczonego Królestwa chcą niepodległości, nie wierzą, zresztą zupełnie słusznie, w sens "integracji europejskiej", której najistotniejszym skutkiem jest największy w historii rozwój oszustw podatkowych, zwanych elegancko "optymalizacją".