• Informacje na temat:

  stradivarius skrzypce

Artykuły na temat: stradivarius skrzypce
 • - Cenne skrzypce to takie, które trudno zdobyć i które brzmią wyjątkowo dobrze. Ale też pięknie wyglądają - opowiada zajmujący się kolekcjonowaniem i handlem skrzypcami Florian Leonhard.

 • Miliony w futerale procentują

  Są inwestycje, które w czasach kryzysu pozwalają nasłuchiwać wieści o pewnych zyskach. Przynosi je dźwięk skrzypiec. Ceny najlepszych z nich stale rosną, nie zważając na rynek papierów wartościowych.

 • Inwestycje egzotyczne: Wyższa sztuka inwestowania

  Kluby piłkarskie, dzieła sztuki, czołgi, autografy, samoloty, przeboje największych gwiazd muzyki, hazard i używki. O tym jak połączyć pasje z umiejętnym lokowaniem kapitału wiedzą już rzesze inwestorów na całym świecie. W Polsce ten segment wzbudza na razie jedynie ciekawość, a na jego rozwój przyjdzie nam czekać zapewne jeszcze kilka dobrych lat. Dla wszystkich poszukiwaczy wyrafinowanych obszarów inwestowania taka lokata kapitału będzie z pewnością nie lada wyzwaniem.

 • Rating Hiszpanii lepszy niż Polski dzięki euro

  Agencja ratingowa Standard&Poor's obniżyła rating kilku krajów strefy euro. Wywołało to ponowne kontrowersje w ocenie działań agencji ratingowych. Trudno je winić za kryzys, ale można zadać pytanie - na ile dobrze oceniają wiarygodność rządów? Dlaczego ocena wiarygodności zmagającej się z recesją Hiszpanii jest lepsza niż Polski?