• Informacje na temat:

  street view google

Artykuły na temat: street view google
 • Przeglądarki będą blokować technologię we Flashu

  Przeglądarka internetowa Chrome od wczoraj blokuje niektóre reklamy oparte na technologii Adobe Flash - poinformował Google. Ma to znacznie przyspieszyć ładowanie się stron, zwiększyć ich bezpieczeństwo.

 • Uwaga na fałszywe oferty wakacyjnego noclegu

  Podobnie jak w poprzednich latach również w tym roku oszuści podejmują próby naciągania Polaków na fałszywe ogłoszenia wynajmu wakacyjnych apartamentów. Expander podpowiada, że najbezpieczniej rezerwację opłacić kartą. Jednak wynajmujący apartamenty czy pokoje zwykle wymagają dokonania przelewu. W takim przypadku szczególnie trzeba mieć się na baczności. Aby zminimalizować ryzyko, przed dokonaniem płatności warto sprawdzić kilka informacji.

 • Zakup domu: Siedem błędów, których trzeba unikać

  Planujesz zakup domu? Bądź ostrożny i nie popełnij błędów, które mogą skutkować poważnymi problemami i wysokimi kosztami. Home Broker przedstawia kilka najczęstszych błędów, których uniknięcie ułatwi życie.

 • Skasują, ale po co w ogóle inwigilują?

  Google przy fotografowaniu ulic do serwisu Street View złamała australijskie przepisy o ochronie danych osobowych - od listopada 2009 r. pozyskiwała dane wykorzystywane przez użytkowników tamtejszych sieci bezprzewodowych wi-fi. Amerykańska firma uniknie jednak kary nakładanej przez instytucje z Antypodów, gdyż doszło do ugody.

 • Światowy gigant nadużywa i dyskryminuje?

  Największa na świecie internetowa wyszukiwarka Google (właściciel m.in. YouTube) znalazła się po lupą Komisji Europejskiej. Śledztwo to skutek zarzutów konkurentów, że Google nadużywa swojej dominującej pozycji i dyskryminuje rywali.

 • Światowy gigant szasta miliardami aż miło

  Google Inc. rozwija się tak szybko, że trudno nadążyć z publikacją transakcji, które przeprowadza. W piątek kupił drugi największy wieżowiec w Nowym Jorku, w sobotę przejął firmę produkującą programy antypirackie.

 • Masz konto na Facebooku? Jest afera

  Johannes Caspar - niemiecki generalny inspektor danych osobowych - wszedł w spór prawny z Facebookiem. Oskarża go o nielegalne pozyskiwanie i przechowywanie danych osób, które z tego wortalu... nie korzystają i same nie mają dostępu do informacji o sobie.

 • Środowa sesja na Wall Street była trzecią z rzędu sesją wzrostową. Indeks S&P500 zamknął się 1,04% powyżej otwarcia, DJIA 0,99%, a Nasdaq urósł o 1,29%. Jednakże wyniki kluczowych spółek poznaliśmy dopiero po zamknięciu rynku, co może zakończyć dobrą passę.