• Informacje na temat:

  strusie cena

Artykuły na temat: strusie cena
 • Jajeczny biznes po polsku

  W ostatnich tygodniach konsumentami i branżą spożywczą w Polsce wstrząsnął gwałtowny wzrost cen kurzych jaj. Jak poinformował Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, w lutym br. średnia cena sprzedaży świeżych jaj była o ponad 40 proc. wyższa niż przed rokiem. Pech chciał, że podwyżki uderzyły w nas tuż przed Wielkanocą. Jak bowiem wyobrazić sobie świąteczny stół bez symbolu...

 • Szwajcarzy docenili smak polskiego strusia. Teraz czas na Polskę

  Podczas gdy rekordowe wartości notuje w Polsce spożycie drobiu, na stałym poziomie utrzymuje się konsumpcja wieprzowiny, a coraz chętniej sięgamy także po wołowinę i dziczyznę, swoją obecność na rynku zaznaczają także bardziej niszowe kategorie mięsne.

 • Poradnik dla zadłużonych (odc. 23). Bankowa "specjalność zakładu": handel żywym towarem. Często na lewych papierach

  Żadna praca nie hańbi? Obserwując metody działania firm windykacyjnych: nigdy się z tym stwierdzeniem nie zgodzę! W niniejszej odsłonie poradnika zajmiemy się właśnie branżą windykacyjną, która w ostatnim okresie osiąga rok po roku imponujący wzrost przychodów. Co tragicznie świadczy nie tylko o coraz większej grupie wykluczonych wśród naszych rodaków, ale także o swoistej "kulturze" egzekwowania długów. W przypadku firm windykacyjnych, jest to nie rzadko wolna amerykanka - szczególnie,...

 • Jajeczny biznes po polsku

  W ostatnich tygodniach konsumentami i branżą spożywczą w Polsce wstrząsnął gwałtowny wzrost cen kurzych jaj. Jak poinformował Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, w lutym br. średnia cena sprzedaży świeżych jaj była o ponad 40 proc. wyższa niż przed rokiem. Pech chciał, że podwyżki uderzyły w nas tuż przed Wielkanocą. Jak bowiem wyobrazić sobie świąteczny stół bez symbolu

 • Rok galopady oszalałych cen

  Definicja budownictwa społecznego - faworyt do nagrody "anty-wydarzenie roku". Koniec hossy? Z taką tezą "jeszcze poczekajmy, jeszcze się nie spieszmy...".

 • Ameryka twardo idzie w górę, na nic nie zważając. Zresztą informacje okołorynkowe są coraz lepsze. Indeksy biją kolejne rekordy obecnej fali wzrostów, śladów korekty trudno uświadczyć.

 • Hoop przegrał pierwsze starcie z Jarosławem Supłaczem. Przesunął termin publicznej oferty. Powodem jest raport, w którym autor wycenił akcje pięć razy niżej niż biura maklerskie.

 • RMF24: Przystąpienie Polski do euro jest możliwe już w 2016 roku

  Prezydent Bronisław Komorowski jest wielkim zwolennikiem wejścia Polski do strefy euro; realną datą przystąpienia do unii walutowej jest 1 stycznia 2016 r. - powiedział prezydencki doradca ds. międzynarodowych prof. Roman Kuźniar w programie Przesłuchanie radia RMF FM.

 • Lepper to produkt marketingowy

  Prof. Jerzy Hausner tłumaczy prof. Zycie Gilowskiej po co się idzie do rządu i przestrzega PiS, że Andrzeja Leppera nie da się ucywilizować. Przeczytaj cały wywiad z byłym ministrem gospodarki.

 • Hausner: Lepper to produkt marketingowy

  Kiedyś była jego najzagorzalszym krytykiem, dzisiaj sama pełni funkcję, którą on piastował w poprzednim rządzie. Co Jerzy Hausner myśli o planach reform proponowanych przez wicepremier Zytę Gilowską. "Nie ma we mnie takiej wewnętrznej potrzeby "teraz to ja bym jej nagadał, teraz to ja bym jej powiedział, odwróciłaby się sytuacja" - twierdzi, ale z jego słów wynika, że miałby na to ochotę.