• Informacje na temat:

  sygnity zarobki

Artykuły na temat: sygnity zarobki
 • Praca w nowych technologiach atrakcyjna dla kobiet

  Rynek nowych technologii jest atrakcyjny także dla kobiet, bo oznacza nie tylko dobre zarobki, lecz także możliwość wykonywania pracy zdalnie, co pozwala na łączenie jej z życiem rodzinnym. W tym roku siedem studentek uczelni technicznych otrzyma płatny staż w największych spółkach z branży nowoczesnych technologii w Polsce dzięki programowi "Dziewczyny w Nowych Technologiach". Urząd Komunikacji...

 • Szansa na karierę w branży IT dla kobiet - polski rynek będzie potrzebował 700 tys. informatyków

  ...wzrosła o ponad 24 tysiące. Wśród firm, które wsparły inicjatywę Urzędu Komunikacji Elektronicznej, są CISCO, SAS Institute, Sygnity i Motorola. Firmy z branży teleinformatycznej należą do najszybciej(...) w tej branży przy średniej krajowej 3 500 zł brutto zarobki wykwalifikowanego, dobrego inżyniera z zakresu IT to jest 7000 zł brutto - Magdalena Gaj. Pierwsze efekty zaczynają przynosić kampanie...

 • Skarbówka będzie wszechpotężna!

  Skarbówka ma dostać nowe uprawnienia. Będzie mogła między innymi arbitralnie decydować o tym, czy ktoś ma zapłacić karę za omijanie płacenia podatków. Już w przyszłym tygodniu nową, kontrowersyjną ordynację podatkową ma przyjąć rząd - dowiedział się reporter RMF FM.

 • Nastroje przed dzisiejszą sesją nie były najlepsze. Niezbyt udana sesja za oceanem oraz spadki na giełdach azjatyckich ustawiły otwarcie w Europie oraz na naszym rynku. Indeks największych polskich spółek rozpoczął dzień spadkiem o 0,5%. I tak naprawdę dalej nic się nie działo aż do godziny 13.40, kiedy to rynek rozpoczął wzrost, który pozwolił w ciągu 30 minut odrobić prawie całe wcześniejsze straty. Ale to było wszystko, na co było stać byki w tym momencie.

 • Pierwszy kwartał dał zarobić inwestorom na większości giełd, choć nie brakowało rozczarowań. Te ostatnie przeważały na rynku surowcowym. Trzeba było dużo szczęścia i odporności na ryzyko, by osiągnąć na nim zysk.